- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" зазнає другої поразки у сезоні

10 Жовтня 2010 (17:12)
Господарі, тверезо оцінюючи предматчеве співвідношення сил, зі стартовим свистком віддали ініціативу "Урагану", віддавши перевагу шукати своє щастя у важкій, виснажливій роботі в обороні, справедливо вважаючи, що шанс в атаці у них рано чи пізно, але все-таки з'явиться.

Підопічні Сергія Гупаленка були не проти, і не поспішаючи, але методично, почали розхитувати оборонні редути "Моноліту", але оскільки в обведення ніхто не йшов, створити момент для удару не представлялося можливим - "монолітівці" чіпко грали кожен з кожним. А перший небезпечний удар по воротах виявився на рахунку господарів - на початку другої хвилини Мінаєв звільнився від опіки на лівому фланзі, але пробив неточно.

Ви здивуєтеся, але наступного удару по ворота Ципуна господарі нанесли тільки через 7 хвилин, і при цьому відкрили рахунок! Це Сергій Ткаченко "прочитав" необачну поперечну передачу молодого Шотурми, вийшов один на один, і, не зближуючись з воротарем, пробив у верхній кут воріт.

А в проміжку між цими епізодами, незважаючи на те, що господарі, як бджілки, відпрацьовували біля своїх воріт, їх голкіпер також працював у поті чола. Вже з яких тільки позицій не обстрілювали ворота Гурка приїжджі футболісти. Сигналом послужив підступний несподіваний удар Цвєлих зі своєї половини майданчика, але м'яч лише на трішечки розминувся з кутом воріт. Незабаром Ярий "пальнув" метрів з дев'яти в самий куточок - Гурко у кидку перевів м'яч на кутовий, після якого знову Цвєлих здорово приклався по м'ячу - і знову на висоті був воротар господарів.

Ще по разу протягом хвилини ті ж Ярий і Цвєлих, тільки в зворотному порядку, зробили спроби відкрити рахунок, але удар Валентина відбив Гурко, а Романові не вистачило точності.

Після того, як цифри на табло стали не на користь гостей, практично кожен з польових гравців "Урагану" відзначився ударом по воротах "Моноліту", але тільки Цвєлих вдалося розпечатати голкіпера господарів, що грав вдало. А сталося це багато в чому завдяки неписаним законам футболу, які на те й закони, щоб сумлінно виконуватися.

Запитаєте, який саме? Той, який свідчить, що буває, якщо не забиваєш ти. Вадим Іванов упустив просто таки приголомшливий момент, щоб вдруге засмутити івано-франківців. Блискуче відігравший весь матч Ткаченко на лицьовій лінії переграв Валенка, і видав на Іванова таку передачу, що весь "Каразінський" вже бачив м'яч воротах гостей. Але Вадим якось ніяково підставив ногу, і м'яч полетів над поперечиною. Що було після - читайте вище.

У результаті, суперники пішли на перерву за нічийного рахунку, яким господарі цілком повинні були бути задоволені, а "Ураган" нарікати, що він не по грі.

Початок другого тайму гості провели в "ураганному" стилі - не минуло й 60-ти секунд, як Гурко встиг відбити три найнебезпечніших удари у виконанні Сімки, Валенка і Цвєлих. Однак під кінець цієї ж першої хвилини Кулик натякнув гостям, що односторонньої гри, яка була в першому таймі, більше на майданчику не буде - після його удару Ципун не без зусиль, вже лежачи, перевів м'яч на кутовий.

Треба сказати, що колишній "ураганівець", а мова йде про Едуарда Кулика, відіграв цей матч вище всяких похвал. Він і в обведення йшов без тіні сумніву, і бив, як тільки для цього був хоча б найменший шанс. На 28-й хвилині після його удару Ципун відбив м'яч на кутовий, а коли тут же послідував короткий розіграш, найнебезпечніший постріл Кулика голкіпер "Урагану" зміг нейтралізувати лише за допомогою перекладини.

Трохи відійшовши від гри, відзначимо, що головному тренерові "Моноліту" Роману Перадзе з наявних у його розпорядженні гравців вдалося сформувати дуже міцну четвірку в складі Кулика, Ткаченка, Мінаєва та Іванова, яка здатна диктувати свою волю абсолютно будь-яким опонентам. До того ж, коли ближче до кінця гри Іванов став трохи не встигати за діями своїх партнерів, Роман Перадзе сміливо ввів до найдосвідченіших футболістам молодого Максима Аветисяна, який дуже гідно виглядав у такій авторитетній компанії.

На 36-й хвилині 19-річний Аветисян упустив прекрасну можливість стати героєм матчу. Спочатку він після поперечної передачі Ткаченка пробив у Ципуна, а коли той у падінні відбив м'яч, повторний удар Аветисяна прийшовся в плече голкіпера, від якого м'яч полетів на кутовий. Як треба діяти поблизу воріт своєму молодому партнеру продемонстрував капітан "Моноліту" Олександр Мінаєв, який низовим ударом завершив гарну комбінацію за участю Храброва і Кулика (Едуарду за передачу п'ятою - 5 балів, або ж на інтернетівському сленгу - "залік"!).

На те, щоб хоча б врятувати матч, у гостей залишалося чотири хвилини, з яких майже три вони провели, граючи з Чепорнюком в якості п'ятого польового. Розкачати зайвого у івано-франківців не вийшло, але для того, щоб забити другий м'яч, шанс хороший був. За 14 секунд до сирени "Моноліт" отримав п'ятий фол, а гості право на штрафний з дев'яти метрів з лівого флангу. З другого поверху спорткомплексу "Каразінський" було видно, що гравці "Урагану" розташувалися так, щоб завершальний удар наносив Петро Шотурма. Все так і сталося, але в результаті і сам Шотурма не зміг пробити точно в кут воріт, плюс ще й Чепорнюк на мить не встиг, щоб замкнути штангу.
 

Моноліт: Гурко - В.Іванов, Мінаєв-к, Ткаченко, Кулик - Аветисян, Колесников, Баєв, Храбров - Сколотій.
Ураган: Ципун - Павлюк, Шотурма, Чепорнюк, Пилипів-к - Валенко, Сімка, Ярий, Цвєлих - Кіндратів.
Голи: Ткаченко (9), Мінаєв (36) - Цвєлих (17).

За матеріалами  futsal.sport.ua
 
Коментарі
10. 10 .2010 (19:22) Гість
Цікавий чемпіонат цього сезону! Кардинал та Локомотив стартували без поразок, але у нашого урагану теж непогана фора перед енергією і шахтою. Єдине шо вкінці плей-офф...це зовсім інша каша

12. 10 .2010 (15:22) Гість
а ще кажуть що бразильцив не треба.треба ще й як!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.