- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Сьогодні відбудеться жеребкування Кубку області

13 Жовтня 2010 (10:29)
Керівництвом Асоціації міні-футболу Івано-Франківської області сьогодні вирішено провести нараду з представниками команд-учасниць обласного чемпіонату, який стартує вже досить скоро. Попередньо заплановано розглянути ряд організаційних питань, пов'язаних з новим сезоном, а також проведення жеребкування Кубку області, що стартує орієнтовно наприкінці листопада. Відомо вже і про деяких новачків, що поповнять лави учасників змагань.
Чемпіонат. Новий сезон в обласному міні-футболі, за попередньою інформацією, стартує 6-7 листопада. Орієнтовно в ці дні розпочнуть змагання команди другої ліги. Як уже повідомлялося раніше, всі учасники будуть розподілені на три дивізіоні. У вищій лізі змагатимуться 8-10 команд, в першій - 10, в другій - по мірі формуванння. Відомі вже імена і деяких новачків змагань. Так другу лігу поповнять такі команди: "Таврія", "Альянс", "Віза-Вторма" (всі - Івано-Франківськ) та "Ураган" (Черніїв).
Кубок. Сьогодні відбудеться жеребкування турніру. Згідно сітки змагань, фіналістів минулорічного розіграшу Кубку розсіяно. В боротьбу першими вступлять команди другої ліги (попередній етап). А от учасники елітного обласного дивізіону розпочнуть змагання з 1/8 фіналу. Попередньо, Кубок області стартує наприкінці листопада, після проведення одного-двох турів чемпіонату.
Звичайно, вся вказана інформація є орієнтовною. Багато що вирішиться на сьогоднішній нараді в обласній федерації футболу. Про всі рішення та зміними ми оперативно вас повідомимо, шановні вболівальники.
 
Коментарі
15. 10 .2010 (09:39) Гість
Ну і де оперативна інформація результатів наради ?
15. 10 .2010 (10:36) Роман
На нараді було обговорено організаційні питання. Про екіпіровку команд, місця проведення змагань, заявочну компанію, фінанасові питання. Але дуже багато питань ще на стадії обговорення. Тому по великому рахунку ще вся інформація орієнтовна. Проведено жеребкування Кубку. Про його результати, думаю, варто вже писати ближче до старту сезону.Так як зараз ще не проведена остаточно заявочна компанія.

15. 10 .2010 (10:48) Гість
Що домовилися про місця проведення змагань??? Є позмови про те, що керівництво "Говерли" проти проведення чемпіонату у МФК
15. 10 .2010 (10:57) Роман
Попередньо матчі вищої ліги гратимуть в Коледжі фізвиховання. Перша та друга ліга гратиме в нафті, де вже проводяться роботи по облаштуванню майданчика. Є інформація, що там планують ставити електронне табло.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.