- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області: результати 18-го туру

12 Лютого 2018 (10:15)

Після матчів 18-го туру у чемпіонаті області з футзалу знову визначився одноосібний лідер. Ним став "Епіцентр К 10", який збільшив свій очковий доробок за рахунок технічної перемоги над "Аланом".

Прямий суперник "будівельників" черніївський "САВ сервіс" зустрічався із ще одним з претендентів на нагороди цьогорічного чемпіонату - "Д Ф С". Матч видався напруженим і інтрига трималася аж до фінальної сирени. Ближчими до перемоги були черніївські футзалісти, але за хвилину до сирени не зуміли реалізувати 10-метровий. У підсумку бойова нічия – 2:2.

Здобувши напередодні вольову перемогу у Івано-Франківську у перенесеному матчі над "Ураганом-2 КФВ" СК "Городенка" піднявся на третю сходинку у турнірній таблиці. у звітному турі підопічні тренера Юрія Гавриша впевнено переграли сусідів із Снятина з рахунком 4:0 закріпилися у трійці лідерів.

Несподівано втратив очки "Трейд Захід Буд". У матчі із долинським "Нафтовиком" ніщо не передбачало цієї втрати. Ведучи у рахунку після першого тайму (2:0) "будівельники" контролювали хід гри і потрохи транжирили свої гольові моменти. "Нафтовики" напроти, за хвилину двічі забили і до сирени втримали нічийний підсумок матчу – 2:2.

Безгольову нічию розіграли "Старий Пес" і МФК "Ревера" – 0:0. Молоді "дракони" все-таки схилили шальки терезів на свою користь у матчі проти "Спарти" – 3:2, а "Зор Карпат" просто таки познущалися над "Галією", яка мінімальним складом пробувала протистояти супернику. У підсумку 12:2, вісім голів у цьому матчі забив Володимир Лещук. Це, поки що, рекорд змагань.

Матчі 19-го туру відбудуться у суботу 17 лютого після матчу Екстра ліги  "Ураган" - "Епіцентр-Авангард" (Одеса).

У 19 турі дискваліфіковані: Олег Блонський (ДФС), Іван Легкий (САВ сервіс),Ігор Сіщук (Галія), Тарас Качур (Спарта), Тарас Турчинський (Санвіта), Михайло Басараб (Нафтовик).

Серед бомбардирів лідирує Андрій Ковальчук (ДФС) – 21 мяч, 18 забив Віталій Турчанський (Зорі Карпат), по 16 в активі Володимира Гультая (Городенка), Богдана Оринчака (Галія), Романа Кузьмина (Алан).

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.