- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Епіцентр К Авангард (Одеса) - 2:1. Шанси ще є!

17 Лютого 2018 (16:50)

Івано-Франківський "Ураган" провів останній домашній поєдинок у регулярному чемпіонаті Української Екстра-ліги. Підопічні Максима Павленка перемогли одеський "Епіцентр К Авангард" з рахунком 2:1, та зберегли шанси на потрапляння в плей-офф.

Ураган (Івано-Франківськ) - Епіцентр К Авангард (Одеса) - 2:1 (1:1)
Івано-Франківськ, манеж КФВ, 15:00
17 лютого, субота
Голи: Цілик 4, Шотурма 28 - Остапчук 18.
Попередження: Микитюк 16 - Коваленко 30.

Швидкий гол зі штрафного у виконанні Андрія Цілика додав впевненості франківцям. Команда доволі комфортно почувалась, тримаючи м'яч та час від часу турбуючи голкіпера суперників. Та на 18-ій хвилині гості зрівняли рахунок. "будівельники" скористалися неузгодженістю дій драконів. 1:1 і знову господарям доводилося йти в атаку більшими силами.

Двадцять хвилин другого тайму вистачило драконам для того, щоб забити переможний гол. І наніс влучний удар головна зірка сучасного "Урагану" вихованець клубу Петро Шотурма. Точно в кут змістившись в центр з правої бровки.

2:1 - дуже важливі три очки для підопічних Павленка. Тепер відставання від одеситів скоротилося до двох очок. В заключному турі регулярного чемпіонату "Ураган" повинен на виїзді перемагати "Кардинал-Рівне" та дуже вболівати за покровський "Титан", які гратимуть в Одесі.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if
 

 
Коментарі
17. 2 .2018 (22:04) Vitalik
в Урагана проста гра-вся надія на Петра)))
17. 2 .2018 (22:47) Mr. Acid
як взбірній України - "пєрєтєрПєть" )))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.