- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Епіцентр К Авангард (Одеса): післямова

18 Лютого 2018 (19:16)

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Матч вийшов нервовий, насамперед тому, що ми багато не реалізовували, і це додавало нам невпевнених дій. Добре, що виграли, але школа, що не з більшим рахунком. Все ж, перемога у два м’ячі все ж таки надає нам перевагу при рівній кількості. До останнього туру будемо боротися за місце у плей-офф, боремося до кінця і в Кубку.

- Чого не вистачило, щоб втримати перевагу у першому таймі?
Свої моменти потрібно реалізовувати, тоді не будемо залежні від єдиної помилки в захисті, якої ми допустилися. Суперник нас за це покарав. Ми двічі виходили сам-на-сам, штанги "обстрілювали", на жаль, поки реалізація залишається не на найвищому рівні. Будемо працювати, і, можливо, хоча б на останніх матчах повернемо фортуну на свою сторону.

Кирило КРАСІЙ, головний тренер "Епіцентру К Авангард":
- Емоції не дуже добрі, бо це очна зустріч, і ми поступилися. Я б навіть сказав, ми програли у дуже важливому протистоянні за потрапляння у плей-офф. Єдине, що хочеться відзначити, що в ключові моменти у таких іграх вирішальну роль відіграє саме індивідуальна майстерність. Недаремно Петро Шотурма потрапив у символічну збірну Чемпіонату Європи… Шанси у нас були і в першому і в другому таймі, можливо, трішки втомилися наші гравці під кінець гри, не вистачало свіжості у завершенні атак. Обидва тайми були одинакові, і гра йшла до забитого гола. Забив "Ураган", тож вітаємо суперника з перемогою. У нас попереду ще гра з "Титаном", будемо налаштовуватися, маємо два тижні, щоб готуватися. В принципі, непогану підготовку провели і перед виїздом в Івано-Франківськ, але все-таки трохи не вистачило, щоб "заробити" три очки.

- Як команда провела практично місячну паузу у чемпіонаті?
Готувалися, тренувалися, у нас не було збору, а звичайний тренувальний процес. Зокрема, приділяли увагу команді "Ураган", переглядали їх матчі, розбирали сильні, слабкі сторони, намагалися знайти якісь варіанти, щоб підсумковий результат гри був позитивним для нас. Нам не підходить рахунок 2:1, бо розуміємо, що за різницею забитих і пропущених м’ячів "Ураган" нас випереджає. Нам необхідно було забивати як мінімум два м’ячі, на жаль, не получилося. Сподіваюсь, що вийде у грі з "Титаном".

 

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.