- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" перемагає у Рівному і виходить до плей-офф Екстра-ліги

04 Березня 2018 (14:56)

В останньому матчі регулярного сезону Екстра-ліги франківський "Ураган" святкував вольову перемогу над рівненським "Кардиналом-Рівне" та пробився до плей-офф турніру.

Пропустивши першими, "ураганівці" не склали зброю і у другому таймі влучні удари Басича у власні ворота та класний постріл Михайла Зварича принесли перемогу "драконам" - 2:1. Та доля команди Максима Павленка вирішувалась не лише у Рівному, а й в Одесі, де зустрічались "Епіцентр К-Авангард" та покровський "Титан". Суперники у Південній Пальмірі забили на двох 12 (!) голів, а фінальна сирена зафіксувала бойову нічию - 6:6.

Таким чином, "Ураган" заскочив на останню сходинку потяга, що прямує до Плей-офф Екстра-ліги і посів восьму позицію у регулярному чемпіонаті. У чвертьфіналі суперником "драконів" буде переможець "регулярки" столичний "ХІТ".

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

"Кардинал-Рівне" - НФК "Ураган" (Івано-Франкіськ) 1:2 (1:0)
4 березня. 13:00. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ-4. 300 глядачів.
Арбітри: Кіндій (Львів), Ор.Дуцяк (Дрогобич). Спостерігач арбітражу: Кузьменко (Київ).

Кардинал-Рівне: Свинарчук - Піддубний, Басич-к, Горпинич, Волянюк - Мануйленко, Фаренюк, Концеба, Власович.
Ураган: Іваняк - Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Шотурма - Микитюк, Лисенко, Корсун, Цілик.
Голи: Волянюк (12) - Басич (21, автогол), Зварич (27).
Попередження: Басич (29), Піддубний (29), Волянюк (40) - Сімка (13), Шотурма (24), Микитюк (29), Іваняк (29), Цілик (39).

 
Коментарі
4. 3 .2018 (14:59) Vitalik
молодці,витягнули провальний сезон)

4. 3 .2018 (15:04) Vitalik
до речі,ще хай подякують Боргуну разом з Титаном,які не програли в Одесі,бо от де була справжня заруба,коли за 5хв до кінця Титан вигравав 2-3,а за 30 секунд до кінця було 6-6,гравці Урагана напевно в роздягалці не свою гру розбирали,а вболівали за Титан))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.