- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кардинал-Рівне - Ураган. Післямова

04 Березня 2018 (22:01)
Команда Максима Павленка таки зуміла потрапити до плей-офф Української Екстра-ліги. Після переможної для драконів гри у Рівному, наставники команд поділилися враженнями від поєдинку.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Ми сьогодні провели два різних тайми. До перерви не могли нав'язати супернику свою гру,багато помилялися. Ігровою перевагою на майданчику володів "Кардинал-Рівне". В перерві ми зрозуміли, що наступні 20 хвилин можуть стати для нас останніми у нинішньому чемпіонаті. Зібралися і вийшли на гру з максимальною концентрацією. Забили свої м'ячі і виграли.

Сьогодні була хороша гра із великою кількістю чоловічої боротьби з боку обох команд. Обидві команди помилялися. На щастя, наші помилки не стали фатальними. "Кардинал-Рівне" за свої помилки поплатився.

- Чи не вважаєте Ви, що сьогодні "Урагану" пощастило, зважаючи на кількість епізодів, в яких арбітри не фіксували гру рукою?
- Про гру рукою - це Ваша суб'єктивна думка. Я нічого сказати не можу, поки не перегляну повтори. Але в такій ситуації зазвичай потрібно просто створювати і забивати свої моменти. Тоді ніякі спірні епізоди на результат гри не вплинуть.

Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер "Кардинала-Рівне":
- Щастить сильнішому. Якщо "Ураган" сьогодні переміг, значить вони сьогодні сильніші. Але я хочу кричати про інше. Не хочу жалітися, можливо сказане якось на мене повпливає, але так далі бути не може. Це просто ганьба! І федерації, і суддівському корпусу… Це або заангажоване суддівство, або низька кваліфікація арбітрів, або змова. Можливо, не проти команди… Можливо, просто щоб президента позлити.

Що було в Запоріжжі - те сьогодні продовжилося. Аналогічні фоли, коли гравець тікає і на ньому фолять. Нам - одразу червона. Тут - лише жовта картка. Потрапляє м'яч в руку. Нам - одразу пенальті! Тут - двічі м'яч потрапляє в руку - жодного пенальті!

Хочу, щоб вболівальники розуміли: це те саме, що було минулого року у плей-офф з "ХІТом". Щойно десь суперник підсів, стало зрозуміло, що ми можемо виграти - одразу включилися судді і нас викинули. Це ж не вперше…

Суто по грі - я задоволений. Антигерой матчу - я. Вибив м'яча з лінії воріт суперника. Забий тоді - і все було б по-іншому.

- Що можете сказати про гру Юрія Свинарчука?
- Він сьогодні молодець. В нього така травма, що йому ходити важко. Але він на уколах вистояв і майже не помилявся.

- У плей-офф "Кардинал-Рівне" зіграє з "Титаном". Готові до цього суперника?
- Ми однаково серйозно налаштовуємося на будь-якого суперника.

Джерело
 
Коментарі
5. 3 .2018 (11:37) Vitalik
може Піддубного граючим тренером в Ураган,приклад як можна з нових імен робити боєздатний колектив,а щодо суддівства,то він правий,бо грали вони з тим АРПІ,то просто вбивали їх,ще й Піддубного вигнали,цікаво буде подивитися на те АРПІ,коли до Франківська в рамках першої ліги приїдуть)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.