- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Продексім. Післямова

11 Березня 2018 (21:18)

По завершенню кубкової гри у Івано-Франківську наставники "Урагану" та херсонського "Продексім" відповіли на запитання.

Жоао Карлос БАРБОЗА, головний тренер "Продексіму":
- Насамперед, хочемо подякувати за гостинність, я вперше в Івано-Франківську. Закінченням гри, звісно, не задоволений. Але ми програли дуже гідному супернику! Вперше, коли ми грали проти "Урагану", мені ця команда дуже сподобалася, тому не знаю навіть, чому вони так довго не проходили у плей-офф. Повторюся, ваша команда – дуже хороша, і грала дуже добре. Всі гравці були одним цілим, і вони використали всі можливості, тому цей матч був бойовим. Тим більше – в плані тактики "Ураган" був ідеальним. З виходом у плей-офф вони змінили мотивацію, настрій, і загалом в команди дуже багато позитивних якостей, прекрасний воротар, тому він і був в збірній на чемпіонаті Європи.


РЕКЛАМА ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Zeus - він одягає богів
Трішки про наш товар 😉 В Україні вже 2 професійні команди перейшли на спортивний бренд Zeus!!
Плюси Zeus:
-доступна ціна;
-гарна якість.
Мінуси:
-бренд не відомий в Україні
Але ми вже знаємо, що це єдиний мінус.
Zeusport_if - Магазин спортивного екіпірування італійської фірми Zeus.
Детальніше за номером 0994436089
 
- Якби не перші пропущені голи в дебюті поєдинку, хід гри мав би інший розвиток?
Звичайно! Я у футзалі вже 25 років, і працював в різних командах: казахстанському "Кайраті", в Росії, був другим тренером збірної Бразилії, і головне правило футзалу – перші п’ять хвилин гри треба битися до смерті, тому що у ці стартові хвилини всі у рівних умовах. Перші два м’ячі у наші ворота повністю змінили долю матчу. Граючи з такою сильною командою, не можна робити такі подарунки. Тож вітаю "Ураган" з перемогою! Ми ж будемо старатися змінити багато моментів після цього матчу, виправити наші помилки, бо попереду - плей-офф. І у нас велике бажання виграти чемпіонат.
 
 
Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Перш за все хотіли привітати наших дорогих жінок, матерів, сестер з нещодавнім святом весни, подарувати їм гарний настрій, сподіваюсь, нам це вдалося. Сьогодні була дійсно перемога характеру, коли кожен з гравців усвідомлював всю відповідальність. Перед матчем наголошували на тому, що "Ураган" давно не виходив до "Фіналу чотирьох", і негативні для нас тенденції час порушувати. Будемо в доброму настрої готуватися до наступних поєдинків, впевнений, що попереду нас чекають не менш цікаві матчі. Є в нас ще помилки, але сьогодні виправляли партнери, дійсно билися один за одного, як справжній колектив, нарешті був відчутний "ураганівський" дух. Нам потрібно це зберегти – і на матчі "Фіналу чотирьох", і на матчі плей-офф, та з оптимізмом дивитися у майбутнє. 
 
- Чи очікували саме на такий підсумок?
Сьогодні нам вдався початок матчу, ми забили два швидкі м’ячі і змушували суперника нервувати. Вони за футзальним часом досить таки зарано перейшли на гру з п’ятим, і на початку нам було важко, бо не у всіх епізодах ми перебудовувалися, як потрібно. У перерві наголосили на тому, що потрібно виправити для того, щоб цих моментів не було. До того ж, дуже висока була реалізація, дуже цього хотіли, напевне, за рахунок бажання і перемогли. 
 
 
- Навіть при комфортному рахунку ви продовжили гру з тим ж "четвірками"…
В цьому матчі не хотіли експериментувати, хотіли, щоб "четвірки" здобули більшу впевненість, все-таки є у нас тренування, моменти, де можна ризикувати. Хотіли до кінця зіграти для вболівальників, які у нас вірили, підтримували, за що їм дуже величезна за це подяка.
 
- Як проявив себе новачок Андрій Лисенко?
Зіграв добре, але бачимо, що важко йому, бо перебудовується з одного стилю на інший, в нього є велике бажання, що сприяє швидшій адаптації в колектив. Це – потужний гравець, який має перспективу, будемо її розвивати, а він разом з нами буде досягати чогось і для себе. 
 
 
- Єдиний пропущений гол – провина воротаря чи все-таки захисту?
Сьогодні всі зіграли добре, в багатьох моментах неодноразово рятував нас Іваняк. Пропущений м’яч – трішки рикошет, вдався дальній удар, таке буває. Намагаємося закривати всі удари, щоб воротарю було менше роботи… Добре, що до кінця ми таки змогли дограти матч. Хотіли взагалі не пропустити, але це футбол, тому буває все. Будемо допрацьовувати, і в майбутньому унеможливити такі помилки.
 
- Чи може "Ураган" розраховувати на "золотий дубль" в цьому сезоні?
Не будемо поспішати! Ще два місяці тому ми мріяли про зовсім інше. На даний момент наше завдання – пройти півфінал Кубку України, віддати всі сили, щоб привезти до Івано-Франківська почесний трофей, а вже потім готуватися до матчів плей-офф чемпіонату. Завдання на сезон ніхто не відміняв, але з такою самовіддачею та бажанням, які були на сьогоднішній грі, вірю, що ми можемо розраховувати на щось більше.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.