- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Футзальний турнір серед дівчат проведено у Богородчанах

13 Березня 2018 (10:55)

На Богородчанщині організований жіночий футбол розпочався у 2008 році. Тоді пройшли перші футбольні змагання серед дівчат. На протязі останніх десяти років відбувається регулярний чемпіонат району у двох вікових групах: WU-15, WU-17. За підтримки Богородчанської районної федерації була створена районна команда "Богородчаночка", яка приймала участь у обласних та всеукраїнських змаганнях. Торік дівчата з Богородчанщини почали виступати на Чемпіонатах України з футболу (вища ліга WU-15 - 6 місце) та футзалу (вихід до фінальної частини змагань WU-16 - 2 ліга та WU-14 - 1 ліга).

РЕКЛАМА ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Футбольний комплект форми 
KIT STICKER
Матеріал: 100%поліестер 
Ціна: 370 грн
Індивідуальний підхід, командам знижки
Всі питання в приват або за номером 0994436089
Є кольори на вибір
https://www.instagram.com/zeusport_if/

Недавно сталася знакова подія у футбольному житті Богородчан. Вперше в спортзалі Богородчанського професійного будівельного ліцею відбувся турнір з футзалу серед дівчат на кубок селищного голови Богородчан. В гості до місцевих дівчат з "Богородчаночки" та ОТГ Дзвиняч завітали представниці сусіднього району – "Надвірняночка - Надвірнянський коледж НТУ" та з обласного центру – студентки базового медичного коледжу. Честь відкрити змагання отримали селищний голова Богородчан Ростислав Заремба та голова Богородчанської районної федерації футболу Роман Балаш. У вступному слові вони привітали учасниць змагань та побажали їм удачі і чесної, безкомпромісної боротьби на спортивному майданчику. Після того як прозвучав Гімн України та капітани команд внесли Державний Прапор України і розпочалося головне спортивне дійство цього дня в райцентрі.

Першими на майданчик вийшли місцеві команди з району. Дівчата показавши непоступливість, великий азарт та жагу до перемоги так і не змогли в основний час матчу (рахунок 3:3) виявити переможця. Все вирішила фортуна післяматчевих штрафних ударів. Точнішими і вправнішими виявились дівчата з новоствореної ОТГ. В другому матчі гості Богородчанщини розіграли ще одну путівку до фіналу змагань. Сильнішими серед студенток обидвох команд виявились надвірнянки. В матчі за третє місце "Богородчаночка" з рахунком 4:1 переграла франківчанок, а у фіналі дзвинячцька команда дала бій іменитому супернику з Надвірної ( в її складі грало 2 діючих гравців з молодіжних дівочих збірних України з футболу та два кандидата), але все таки поступилась з рахунком 4:8.

Після завершення матчів відбулося урочисте нагородження команд-учасниць, яке провели селищний голова Богородчан Ростислав Заремба та голова Богородчанської районної федерації футболу Роман Балаш. Всі команди отримали грамоти, призери турніру – відповідні медалі, а переможець - чудовий кубок.

Селищний голова Богородчан Ростислав Заремба пообіцяв всестороннє підтримувати розвиток дівочого футболу на Богородчанщині та здорового способу життя юначок, а турнір зробити традиційним і вже наступного року запросити команди з інших областей.

Індивідуальні відзнаки отримали:

кращий воротар – Вероніка Кузьмин (Богородчаночка),

кращий захисник – Ангеліна Осадчук (Івано-Франківський базовий медичний коледж),

кращий нападник – Романія Карабінович (ОТГ Дзвиняч),

кращий бомбардир турніру (10) – Анна Дем’янець (Надвірняночка-Надвірнянський коледж НТУ)

та наймолодший гравець турніру – Валентина Матис (Богородчаночка).

Технічні результати турніру з футзалу серед дівчат на кубок селищного голови Богородчан:

5 березня 2018 року, Богородчани

1-й півфінал 
Богородчаночка 3:3 (по пен.0:2) Дзвиняч ОТГ 
Тетяна Ярема (Старуня НВК), Соломія Івасів(Глибока ЗОШ), Ганна Печенюк – Вікторія Ткачук-2, Христина Дручків (Космач ЗОШ)

Пенальті забили: Вікторія Ткачук та Романія Карабінович (Дзвиняч ЗОШ)

2-й півфінал 
Надвірняночка 14:2 БМК Івано-Франківськ 
Анна Дем'янець-6, Романа Лукач-5, Тетяна Лайщук, Яна Русінова, Ганна Печенюк – Мар’яна Демчук, Заболотна

Матч за 3 місце 
Богородчаночка 4:1 БМК Івано-Франківськ 
Ганна Печенюк-2, Діана Рожко-2(Жураки ЗОШ) - Бурак

Фінал 
Надвірняночка 8:4 Дзвиняч ОТГ 
Анна Дем'янець-4, Романа Лукач-3, Яна Тріщук – Романія Карабінович-2, Христина Дручків-2

Футзальний турнір серед дівчат у БогородчанахФутзальний турнір серед дівчат у БогородчанахФутзальний турнір серед дівчат у БогородчанахФутзальний турнір серед дівчат у БогородчанахФутзальний турнір серед дівчат у БогородчанахФутзальний турнір серед дівчат у БогородчанахФутзальний турнір серед дівчат у Богородчанах
Прес-служба Богородчанської районної федерації футболу
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.