- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Баварія РП" - перший фіналіст Кубка області

26 Лютого 2010 (10:36)

У четвер увечері визначився один з фіналістів Кубка Івано-Франківщини з міні-футболу. У першому півфіналі зустрічалися обидва лідери обласної першості. У двох попередніх матчах у рамках чемпіонату першої ліги "Баварія РП" та "Лоцман" обмінялися перемогами. За мінімальну поразку у колі (3:4) "баварці" взяли переконливий реванш 7 лютого, несподівано легко перегравши суперника - 9:3. Цього разу перемога також була на боці "Баварії РП" - 3:1.

Згідно турнірної сітки розіграшу головний трофей турніру 6 березня розіграють команди вищої і першої ліги. У п'ятницю минулорічні чемпіон та віце-чемпіон області "Прикарпатський Торговий Дім" і "Ураган-4" визначать фіналіста Кубку від вищої ліги. Другий півфінал розпочнеться сьогодні о 18:30 у манежі КФВ. В першому колі чемпіонату суперники зіграли внічию (1:1), а в другому - сильнішим був ПТД (6:2).

 

 

Володар Кубка Івано-Франківщини цього сезону визначиться втретє. У дебютному розіграші 2007/08 рр. у турнірі тріумфував ПТД, котрий у фіналі не залишив шансів надвірнянській команді "У Боба" - 6:0. Минулоріч цей трофей завоювали футболісти друголігового "Ельдорадо", що переграли у вирішальному матчі той же "Прикарпатський Торговий Дім" - 5:0.

Також двічі проводились матчі за Суперкубок, де зустрічались новоспечені чемпіон області і володар Кубка. Два рази все вирішувалось у серії післяматчевих пенальті, де удача посміхалась суперникам ПТД: у 2008 році вони поступились "ГаличиніТабак" (4:5), а минулого сезону - "Ельдорадо" (5:6).

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.