- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Визначилися всі шкільні чемпіони Прикарпаття

11 Квітня 2018 (11:30)

Грандіозний футзальний марафон шкільних змагань завершився! У вівторок, 10 квітня, відбувся довгоочікуваний фінал Ліги шкільних чемпіонів "Кубок "Ураган". Шість найсильніших команд Івано-Франківської області, неймовірна жага перемоги, шалені емоції і тільки три чемпіонській трофеї!

Першими великий фінал розіграли команди "Бронзової ліги" - ЗШ с. Угринів (Тисменицький р-н)  та ЗШ м. Тлумач. Зі старту школярам з Угринова вдалося заволодіти ініціативою і повести в рахунку, тож на перерву команда пішла за мінімальною переваги - 2:0. Особливо інтригуючим видався другий тайм - тлумачани зуміли не тільки проявити бійцівський характер, а й продемонструвати неймовірну волю до перемоги - юні спортсмени наздогнали свого візаві, однак пропустили вирішальний гол за кілька секунд до фінальної сирени - 4:3.

Надзвичайно емоційним виявився й кульмінаційний батл в рамках "Срібної ліги". ЗШ №4 м. Коломия та ЗШ №1 м. Надвірна додали на спортивному майданчику шаленого темпу і дивували комбінаційною грою. Щоправда, зі старту команда з Надвірної ніяк не могла реалізувати свої нагоди, натомість ЗШ №4 в першому таймі забила два "сухих" м’ячі. А після перерви ЗШ №1 перейняла ініціативу, і не лише відігралася, але й зуміла вирвати вольову перемогу - 4:2.

Справжньою "родзинкою" став фінальний батл "Золотої ліги". Ще б пак! Дві найсильніші команди - ЗШ №6 м. Калуш і ЗШ №10 м. Івано-Франківськ, один титул шкільного чемпіона Прикарпаття і найголовніше - честь представляти Івано-Франківску область на регіональному етапу всеукраїнської Шкільної футзальної ліги! ЗШ №6 швидко повела в рахунку, але це тільки ще більше мотивувало ЗШ №10 зосередитися у вирі атак, які, до речі не припинялися до фінального свистка. Таким чином - 8:2 на користь франківчан.

Звісно, у фінальний день не обійшлося і без привітальних слів Президента НФК "Ураган" - Олександра Бубена, та гостей, які розділяли дитяче світо: заступника голови Івано-Франківської ОДА - Ігоря Пасічняка; начальника управління спорту Івано-Франківської ОДА - Ореста Оклієвича, заступника директора департаменту освіти, науки та молодіжної  політики ОДА - Ігоря Гаврилюка. Подякували партнерам змагань - компанії "LEONI" і житловому комплексу "Левада".

Привітали учасників змагань і танцюристи - зразковий ансамбль танцю "Нове покоління". Насамкінець урочисте закриття увінчалося церемонією нагородження.
Були відзначені найкращі футзалісти "Ліги шкільних чемпіонів":
кращий гравець "Бронзової ліги" - Ярослав Подзвінний, ЗШ с. Угринів
кращий гравець "Срібної ліги" - Роман Клюфінський, ЗШ №1 м. Надвірна
кращий гравець "Золотої ліги" - Тимофій Бугай, ЗШ №10 м. Івано-Франківськ

Команди-фіналісти були нагороджені пам’ятними медалями, дипломами, а переможці отримали перехідні кубки-красені! Приємними подарунками для шкіл стали грошові сертифікати - додаткові виграні кошти, котрі теж будуть спрямовані на покращення спортивної інфраструктури навчальних закладів. Тож під гучні оплески один одному, щирі усмішки та "золотий" салют школярі завершили "Кубок "Ураган" сезону 2017/2018! Однак, гра продовжується. Незабаром івано-франківська ЗШ №10 представлятиме область на регіональному етапі Всеукраїнської шкільної футзальної ліги. Тож далі буде…

 

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.