- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Віза-Вторма" - володар Суперкубку області сезону 2017/2018

12 Квітня 2018 (22:48)

Сьогодні відгримів заключний акорд футзального сезону на Прикарпатті - у манежі КФВ "Зорі Карпат" та "Віза-Вторма" розіграли Суперкубок Івано-Франківської області.

Зі старту матчу "Віза" на правах команди вищої за рангом взяла ініціативу до своїх ніг, залишивши "Зорям" роль тих, хто обороняється і тікає у швидкі контратаки. У такому темпі суперники і провели більшу частину першого тайму, а справжнім героєм зустрічі став голкіпер чемпіонів області Сергій Тимчук, що зловив кураж, раз за разом відбиваючи небезпечні випади "мануфактурників". Та все ж і він виявився безсилим на 11-ій хвилині гри, коли Ігор Кушецький замкнув чудово розіграну "домашню" заготовку у виконанні підопічних Івана Скіцка.

В дебюті другої п'ятнадцятихвилинки "Зорі" повернули інтригу у зустрічі зусиллями Олега Павліва, що більярдним дальнім ударом вразив ворота Борсука - 1:1. Не встигла секундна стрілка здійснити один оберт, як "Віза" знову вийшла вперед. Цього разу трюк Павліва у протилежні ворота повторив Роман Москалик. До кінця гри суперники створили багатенько гострих моментів біля воріт одна одної, а найреальніший шанс перевести гру у серію пенальті за 11 (!) секунд до фінальної сирени втратили "Зорі" - у дуелі Москвина та Борсука переможцем вийшов голкіпер. У підсумку, 2:1 - "Віза-Вторма" здобуває другий трофей в сезоні.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

Футзал. Суперкубок області. Фінал
12.04.2018 (четвер)
Манеж КФВ (м. Івано-Франківськ), 18:00
"Зорі Карпат" (Микуличин) - "Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) 1:2 (0:1)
Голи:
Павлів, 17 - Кушецький, 11, Москалик, 17.
"Зорі Карпат": Тимчук - Турчанський, Павлів, Белей, Москвін - Галущак, Лещук, Куріш, Петращук, Ключівський.
"Віза-Вторма": Борсук - Веприк, Уграк, Москалик, Кушецький - Орищук, Щипчик, Подолюк, Данищук, Паньків, Р. Горбатий, Сем'янчук, Баланик.
Попередження: Веприк, 19 - Белей, 30.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.