Зимові
Інші

МКВ (Одеса) - Ураган-2 КФВ (Івано-Франківськ) - 4:3

13 Квітня 2018 (10:20)

З початком фінального раунду багато напевно встигли підкреслити, що намітилася закономірність, адже команди однієї групи виявляються поки явно сильніше іншої. Обігравши одного з основних конкурентів у минулому турі, МКВ, можна сказати, подолав своєрідний вододіл. І тепер, в майбутньому фінішному спурті залишилися лише взяти "своє" і не допустити невимушених помилок, які так часто губили сподівання записних фаворитів.

Перша ліга. Фінальний етап. 4 тур
"МКВ" (Одеса) - "Ураган-2-КФВ" (Івано-Франківськ) - 4:3 (0:2)
12 квітня. 12:30. Одеса. Спорткомплекс СКА. 100 глядачів.
МКВ: Чумак - Моторний, Коллінс, Златов, Кочевенко - Гай-к, Опарівський, Варвонець, Гнатенко - Муртузалієв.
Ураган-2-КФВ: Левандівський - Пелех, Гірка, Цілик, Кефа - Завертаний, Негела.
Голи: Кочевенко (26), Коллінз (33), Гай (34), Левандівський (39, автогол) - Кефа (11), Гірка (13), Кочевенко (22, автогол).
Попередження: Опарівський (23), Моторний (30), Коллінс (39).

За фактом, саме таким фаворитом у грі з "Ураганом-2-КФВ" і був одеський колектив. Аргументи цьому - перевага в "масі" очок і гра на своєму майданчику. Порадувати місцеву публіку господарі могли вже на 2 хвилині, але гол Коллінса не відбувся. Свій шанс мали і гості - небезпечно, з рикошетом пробивав Андрій Цілик, а через хвилину Чумак вже "тягнув" дальній удар у виконанні Олександра Гірки. Прикарпатці, треба віддати їм належне, перед суперником не тушувалися, тоді як МКВ на перших порах вирішив не включати "повні оберти". При цьому і в контролі м'яча одеситам явно не вистачало стабільності.

Проте, саме господарі на 10-й хвилині організували вихід сам-на-сам для Коллінса, якому не вистачило лише одного - потрапити в "рамку". До слова сказати, майже з екватора тайму в пасиві МКВ значилося 5 фолів. А ось втрата концентрації в обороні незабаром коштувала пропущеного м'яча. Цілик пасом знайшов у штрафному Василя Кефу, який буквально "розстріляв" ворота по центру - 0:1. Через хвилину той же Цілик зарядив в стійку з дуже гострого кута - ситуація починала виходити з-під контролю. Підтвердила це 14-а хвилина, колиОлександр Гірка в дотик на дальній стійці замкнув передачу кращого асистента першого тайму Цілика - 0:2.

Такий поворот потрібно було подолати за допомогою паузи. Після тайм-ауту, взятого Антоном Гаєм, він особисто міг зрівнювати рахунок, пробиваючи зльоту - гостей врятував Тарас Левандівський. МКВ нарощував присутність на чужій половині майданчика, правда, удари, як і раніше, сипалися на ворота Миколи Чумака. Досить ефективно "ураганівці" використовували контргру, а тому і відстояти переможний рахунок у першому таймі їм не склало особливих труднощів.

Здавалося, що з початком другої половини господарі без оглядки кинуться на ворота Левандівського. Однак одесити і раніше грали прагматично, за що знову поплатилися. На 22-й хвилині Цілик сам пройшов від центру майданчика, ухилився від Моторного і прострілив у штрафну, де підступним чином м'яч від ноги Кочевенка залетів у ворота - 0:3.

Втім, продовжувати і далі в такому дусі супернику не дозволили. Дочекавшись моменту (а їх як і раніше не було в надлишку), одеська команда, нарешті, розпечатала ворота івано-франківців. Це Кочевенко виправився за автогол, невідпорно пробивши після ауту - 1:3. Слідом він спробував переграти Левандівського вже з близької відстані (той виручив), а гарматний удар Моторного був переведений на кутовий. Гра повністю перейшла під контроль господарів. Ішли дорогоцінні хвилини, і лише єдиний гол перевів би поєдинок у ще більш інтригуюче русло. Не обійшлося і без втручання її величності Фортуни. Не інакше як її підступи допомогли МКВ на 33-й хвилині, коли в ході однієї атаки м'яч двічі зустрівся з каркасом воріт одеситів!

За такий подарунок долі господарі віддячили другим голом, який після прострілу Гая з лівого флангу замкнув Коллінс - 2:3. Ну і хто, як не капітан, а з недавніх пір і головний тренер, повів за собою команду! Через хвилину рахунок вже був нічийний. Стрімкий випад МКВ, і тепер Гай замикає передачу Колінса - 3:3. Далі маятник міг качнутися в будь-яку сторону, тим більше що і команди вважали за краще не йти на відкритий ризик.

Розв'язка наступила на 39-й хвилині. В результаті виходу до воріт і удару після свистка Коллінс отримав жовту картку, але кутовий залишився в силі, і як раз з нього прямим ударом відзначився Златов - 4:3, не без допомоги рикошету від голкіпера. Оце так поворот! Гостям нічого не залишалося, як скористатися майкою "п'ятого". Але не допомогло. Господарі відстояли результат, який "зробили" буквально за 15 хвилин.

У цьому сезоні МКВ завоював чимало шанувальників, перш за все, своїм завидною непримиренним характером. Уникнути поразок, навіть в самій незавидній ситуації - ніби у звичці команди, яка, відігравшись з 0:3, по праву утримує звання найбільш вольового колективу чемпіонату. Ну а для тріумфу в ньому залишилося всього два переможні кроки.

За інформацією сайту "Футзал Одеси"

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
  2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
  3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:

2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

1. Використання нецензурної лексика.
  2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
  3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
  4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
  5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).