- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вихованці "Ніки-05" зіграють у всеукраїнському фіналі Шкільної футзальної ліги

16 Квітня 2018 (19:45)

Вчора у Червонограді (Львівська область) пройшов регіональний етап Ліги шкільних чемпіонів з футзалу. Переможцями турніру стали юні гравці франківської ЗОШ №10, честь якої захищають вихованці ДЮФК "Ніка-05" (тренер - Олександр Олександрович Єжов).

Міні-турнір передбачав участь переможців шкільних турнірів трьох областей - Львівської (НВК №3 м. Червоноград), Закарпатської (ЗШ №13 м. Мукачево) та Івано-Франківської (ЗОШ №10 м. Івано-Франківськ). На жаль, в останній момент стало відомо, що команда з Закарпаття не приїде на регіональний етап, тож матч між господарями та франківцями мав визначити володаря єдиної путівки у всеукраїнський фінал. 

Розпочали наші юні футболісти доволі впевнено, забивши два швидкі м'ячі у ворота червоногорадців. Дублем відзначився капітан команди Тимофій Бугай. Та все ж важка дорога до місця проведення далась взнаки і під кінець гри дозволили своїм візаві зрівняти рахунок у грі - 2:2, тож долю матчу суперники визначали у серії пенальті. У футзальній "лотереї" влучнішими були саме підопічні Олександра Єжова - 3:1, які й вибороли путівку до всеукраїнського фіналу Ліги шкільних чемпіонів. 

"Звісно, нам хотілось зіграти більше матчів на міні-турнірі, спробувати себе у поєдинках з різними суперниками, адже досвід ігор у такому віці доволі важливий у становленні професійних футболістів. Та попри те, вважаю, що матч видався доволі цікавим та напруженим. Ми ставили перед собою завдання перемогти - ми його успішно виконали. Наразі готуємось до старту у всеукраїнському фіналі і, звісно ж, також налаштовані лише на перемогу", - прокоментував гру наставник чемпіонів Олександр Олександрович. 

Вже 28-29 квітня у Києві відбудеться всеукраїнський фінал за участю восьми найсильніших шкільних команд України. Календар матчів та імена суперників команди ми повідомимо на нашому сайті згодом.

Склад ЗОШ №10 на турнірі: Дмитро Говдяк, Тимофій Бугай, Максим Грабан, Андрій Храбатин, Валентин Бородайко, Святослав Шестак, Вадим Івасюк, Адріан Рижко, Мирослав Романюк.

Інформаційна служба ФК "Ніка" Івано-Франківськ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.