- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Міхал Віркус: "З нетерпінням очікуємо початку табору"

16 Травня 2018 (15:00)

Впродовж 30 травня - 5 червня в Івано-Франківську відбудеться непересічна подія - футбольний табір, головними організаторами якого виступають польська маркетингова агенція "ЕmSport", Junior Football Academy та Академія НФК "Ураган". На ліку організаторів це вже другий літній кемп в Україні, минулоріч спільними зусиллями провели дебютний табір у серці Карпат - у туристичному Буковелі. Цього ж літа учасники "отаборяться" у столиці Прикарпаття, а тренуватимуть на стадіоні "Хет-Трик Арена". Поки учасники в очікуванні, організатори в процесі підготовки. І минулого вікенду з візитом в Івано-Франківськe побував Міхал Віркус, засновник ЕmSport, Junior Football Academy, менеджер, тренер та скаут.

"Навіть не сподівався, що з "Ураганом" дійдемо до такої тісної співпраці, налагодимо серйозні взаємовідносини, особливо тішить, що вже вдруге зможемо провести спільний проект - футбольний табір. Цьогоріч спробуємо провести його не в горах, а в умовах міста, і він буде з максимально насиченою футбольною концепцією. Загалом, інфраструктурою я задоволений", - розпочав Міхал.

"Ми врахували наш досвід проведення табору в Україні, польські напрацювання, тому він зміниться в кращу сторону. Ми навчалися у топових клубах, тому дуже хочемо поділитися досвідом з вами, щоб ви отримали максимум користі. Хочемо, щоб українські діти розвивалися у футбольному напрямку, вдосконалювали свої навики, ставали на професійний шлях. Тому буде запроваджена нова футбольна методологія, проводитимуться нові тестування. Ще однією новинкою стане скаутінгова складова, і талановиті діти з різних регіонів країни зможуть знаходити для себе клуб: хтось захоче залишитися в "Урагані", для когось будуть сформовані пропозиції в кращих польських клубах. В жодному разі не хочу, щоб думали, що ми переманюємо дітей, єдине наше бажання - ріст і розвиток спортсменів, і тільки, якщо в учасників буде бажання - ми зможемо їм сприяти влаштуватися", - розповів Віркус.

З учасниками кемпу працюватимуть дипломовані закордонні спеціалісти. "Плануємо приїзд чотирьох тренерів з футболу: Gonzalo Feio (Португалія - авт.), Томаш Бишко, Ярослав Петчековський, Міхал Віркус, і тренери з моторики - Міхал Коволь, Павел Корабловский або Мартина Башукевич (Польща - авт.)", - зауважив Міхал Віркус.

Щодо самої організації навчально-тренувального процесу, то всі учасники будуть поділені на вікові групи, також будуть враховані і результати тестування, які покажуть, в якому напрямку працювати. Щоб розкрити потенціал всіх "кемпівців" кожного дня табору за кожною групою буде закріплюватися польський тренер. Весь інтенсив футбольного табору пройде у режимі дворазових тренувань, яке розпочинатиметься  і закінчуватиметься теорією - коучі даватимуть настанови та робити підсумки. "Ціль табору, конспекти підготовки - готові, тому ми з нетерпінням очікуємо початку", - підсумував організатор.

Нагадаємо, що табір в Івано-Франківську розпочнеться менше ніж за два тижні - 30 травня! Втім, бажаючі ще мають шанс забронювати останні місця в кемпі. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/mpQrONp5FKkQGVn13

Для додаткової інформації:

Володимир Салій - представник EmSport в Україні. Конт. телефони: 0663911297 / 0976716284
Андрій Іванович - представник НФК "Ураган". Конт. телефон: 0977116711
Володимир Слободян - директор Академії НФК "Ураган". Конт. телефони: 0505374670 / 0678484159
Міхал Віркус - директор Junior Football Academy. Конт. телефон: +48669790810. E-mail: michal@emsport.pl

  

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.