- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ПТД втретє поспіль гратиме у фіналі Кубку області

26 Лютого 2010 (21:16)

Другий фіналіст Кубку Івано-Франківщини з міні-футболу визначився у п'ятницю ввечері у протистоянні двох команд вищої обласної ліги. Минулорічний чемпіон проти срібного призера. У цій боротьбі, де на кону була єдиина путівка до фіналу, "Прикарпатський Торговий Дім" мінімально здолав "Ураган-4" з рахунком 2:1.

Футболістам ПТД, котрі наразі одноосібно очолюють турнірні перегони вищої ліги, перемога далась нелегко. Після першого тайму півфінальної гри попереду були "ураганівці", однак майже одразу по перерві рахунок став нічийним, а за 3 хвилини "зелено-жовті" вийшли вперед. Часу і моментів, щоб відігратись чи розвинути успіх, в обох команд було вдосталь. Але більше забитих м'ячів глядачі не побачили. Отож, вольова перемога команди ПТД, котра втретє поспіль виходить до фіналу.

 

Володар Кубка області 2010 року стане відомий 6 березня. Суперником "Прикарпатського Торгового Дому" у вирішальній грі турніру стане лідер першої ліги "Баварія РП", що напередодні у четвер переграв "Лоцман" - 3:1. Фінал відбудеться наступної суботи у манежі КФВ і розпочнеться майже одразу по завершенні матчу 20-го туру Чемпіонату України "Ураган" - ПФС. Початок орієнтовно о 18:30.

 

УСІ ФІНАЛИ КУБКУ ОБЛАСТІ

сезон 2007/08
ПТД - "У Боба" - 6:0

сезон 2008/09
"Ельдорадо" - ПТД - 5:0

сезон 2009/10 
ПТД - "Баварія РП" - ?:?

 

 

 

 
на фото: команда "Ельдорадо" - минулорічний володар Кубка області

 

 
Коментарі
7. 11 .2016 (11:58) Петро
d

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.