- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Шотурма, Корсун, Зварич гратимуть за "Продексім"

07 Червня 2018 (08:50)

Чемпіон України херсонський "Продексім" підсилився трьома франківськими футзалістами.

Як стало відомо futsalua.org, Петро Шотурма, Ігор Корсун і Михайло Зварич, які минулого сезону допомогли "Урагану" вийти у фінал Кубка України, стали гравцями херсонського "Продексіма". Нагадаємо, що трохи раніше івано-франківський клуб відпустив цих футзалістів, як і практично усіх гравців основного складу, як вільних агентів.

Петро Шотурма у минулому сезоні провів у складі "драконів" 14 матчів в Екстра-лізі (7 голів+3 гольові передачі) і 6 матчів у Кубку України (5 голів), а також додав 2 поєдинки у Першій лізі за фарм-клуб "Ураган-2-КФВ" (2 голи).

Михайло Зварич у сезоні 2017/18 зіграв за івано-франківський клуб 19 матчів в Екстра-лізі (3 голи+6 гольових передач) і 5 матчів у Кубку України (3 голи), а також 1 поєдинок у Першій лізі за фарм-клуб "Ураган-2-КФВ" (1 гол).

Ігор Корсун у попередньому сезоні має такі показники в "Урагані": 18 матчів в Екстра-лізі (3 голи+2 гольові передач) і 6 матчів у Кубку України (3 голи).

Петро Шотурма є основним гравцем національної збірної України, а Ігор Корсун і Михайло Зварич є кандидатами у склад "синьо-жовтих", причому вони потрапили у розширений список гравців збірної на Євро-2018.

Відзначимо, що перед цим "мельники" попрощалися одразу з п’ятьма гравцями: Роніньо, Рафіньєю, Богданом Свірідовим, Максимом Бессаловим і Дмитром Калуковим. За нашою інформацією "Продексім" перед стартом у Лізі чемпіонів продовжує активно шукати підсилення, причому як серед гравців команд Екстра-ліги, так і серед виконавців з бразильським паспортом.

Джерело
 
Коментарі
7. 6 .2018 (11:57) Kokos
Нормальних молодих пацанів повідпускали,а понаберали пенсіонерів. Дуже перспективний вектор розвитку клубу. Повна перезагрузка, Клоуни

7. 6 .2018 (12:00) Kokos
Мова звичайно про Ураган

7. 6 .2018 (12:40) YURA
Цих трьох потрібно було залишити ,остальних можна відпускати!

7. 6 .2018 (19:00) O99
Треба визнати, що Зварич і Корсун, перебуваючи у статусі збірників, загалом слабенько провели цей сезон і жодних лідерських якостей в клубі не проявили. Не дивно, що їх й не було у заявці збірної на Евро...Інша справа, що якщо у клубі така увага приділяється роботі власної дитячо-юнацької Академії, вибудовується клубна піраміда, то її вихованцями у керівництві мали би не розкидуватися пачками наліво і направо.
7. 6 .2018 (21:56) YURA
Так виходить що ми виростили цих гравців для Продексіма.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.