- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" підписав третього новачка

12 Червня 2018 (09:30)

Раніше ми повідомляли, що за неофіційною інформацією Артем Фаренюк підсилить франківських "драконів". Сьогодні клуб офіційно підтвердив цей трансфер.

25-річний екс-гравець "Кардиналу-Рівне" Артем Фаренюк (09.11.1992) підписав з івано-франківським клубом дворічний контракт. З новими тренером і партнерами по команді 25-річний вихованець сумського футзалу познайомиться у липні - під час підготовки до старту чемпіонату країни, інформує сайт НФК "Ураган".

Свою професійну ігрову кар'єру Фаренюк розпочав у луганському "ЛТК". У сезоні 2010/11 років дебютував у Першій лізі за дублюючу команду "ЛТК-2", після чого молодий гравець отримав шанс зіграти в основній команді "ЛТК - у чемпіонаті та Кубку України . Цікаво, що свій дебютний гол 18-річний футзаліст забив... в Івано-Франківську - "Урагану" в чвертьфінальній кубковій грі.

У 2012 році Фаренюк відправився до Рівного, де провів наступні три сезони за місцевий "Кардинал-Рівне" (62 матчі, 11 голів). Після чого на рік знову одягнув футболку "телефоністів", однак вже у складі об'єднаної команди "ЛТК-ІнБев-НПУ" (18 ігор, 9 м'ячів). По завершенні сезону 2015/16 рр. Артем вдруге повернувся у "Кардинал-Рівне", за який всього відіграв 109 матчів і забив 41 гол.

Найбільш успішними для Фаренюка видалися два останні сезони, в кожному з яких "стовп" рівнян відзначився по 15 разів, у підсумку ставши кращим бомбардиром команди. Загалом у футболці "Кардиналу" 25-річний футзаліст "оформив" 3 хет-трики і 7 дублів.

Артем ФАРЕНЮК, новачок "Урагану":
- Для мене перехід в "Ураган" - крок вперед. Не скажу, що пропозиція з Івано-Франківська була очікуваною, але, вірю, що це - правильний вибір, це краще майбутнє. Цілі в новій команді – лише максимальні. Хочеться здобути найвищий комплект нагород в чемпіонаті, вибороти Кубок України. З хорошим настроєм і з нетерпінням очікую на старт нового сезону. Чесно кажучи, трохи встиг засумувати за футзалом.

Щодо особистих завдань, то це - тільки якісна та результативна гра, і, звичайно, хочеться тішити вболівальників перемогами і забитими м'ячами. Тож у кожному матчі буду викладатися по-максимуму, і разом з партнерами боротися за позитивні результати.

Довідка
Артем ФАРЕНЮК (09.11.1992)

Гравець атакуючого плану. Володіє хорошим дриблінгом, має бомбардирські якості, володіє потужним ударом і гольовим відчуттям. Висока реалізація створених моментів.

Ігрова кар'єра:
2010-11: "ЛТК-2" (Луганськ) - 12 матчів, 5 голів (перша ліга)
2010-11: "ЛТК" (Луганськ) - 7 матчів (ЧУ=4, КУ=3), 1 гол (КУ=1)
2012-15: "Кардинал-Рівне" (Рівне) - 62 матчі (ЧУ=58, КУ=4), 11 голів (ЧУ=11), 2 попередження
2015-16: "ЛТК-ІнБев-НПУ" (Луганськ/Житомир/Київ) - 18 матчів (ЧУ=17, КУ=1), 9 голів (ЧУ=7, КУ=2), 5 попереджень
2016-18: "Кардинал-Рівне" (Рівне) - 47 матчів (ЧУ=40, КУ=7), 30 голів (ЧУ=22, КУ=8), 6 попереджень, 1 вилучення

 
Коментарі
12. 6 .2018 (22:46) Mr. Acid
А так мене фист інтересує хто такі проніцатєльні довідки создає на каждого ігрока шо прийшов у команду? Цікаво було б порівняти з довідками про тих хто пішли
12. 6 .2018 (23:46) УРАГАН СУПЕРФАН
Кіндратів 428 ігор - 64 голи ; Сімка 366 ігор - 161 гол ; Шотурма 195 ігор - 65 голів . Майже ТИСЯЧА ігор на трьох ! Що тут порівнювати ?
13. 6 .2018 (07:31) Mr. Acid
тото само собов понятно. я про сесе: "Гравець атакуючого плану. Володіє хорошим дриблінгом, має бомбардирські якості, володіє потужним ударом і гольовим відчуттям. Висока реалізація створених моментів".
13. 6 .2018 (13:12) УРАГАН СУПЕРФАН
Це Павленко дає характеристику кожному новачку .
13. 6 .2018 (18:42) Mr. Acid
Аааа ))
13. 6 .2018 (16:08) Don Fabio
Коли бразильці підїдуть не знаєш часом?
13. 6 .2018 (17:23) УРАГАН СУПЕРФАН
Бубен казав , що поки не планує .

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.