- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні "ураганівці" на міжнародному турнірі в Болгарії

13 Червня 2018 (19:10)

Дві команди «драконів» взяли участь у міні-футбольних змаганнях

Спортивний сезон 2017/2018рр. на фінішній прямій, тому, як провести його завершення найкраще, як не на узбережжя моря? І звісно, як без футболу? Тому вихованці Академії 2011 р.н. вирішили часу не гаяти і взяли курс до сонячної Болгарії.

Впродовж 4-14 червня у курортному містечку Святий Влас пройшов міжнародний дитячий міні-футбольний турнір «MistralCup», учасниками якого стали понад 35 команд вікових груп 2007-2011 р.н. із чотирьох країн – України, Росії, Румунії та Болгарії.

До місця призначення семирічні «ураганівці» під керівництвом тренера Петра Липецького та своїх батьків подолали сотні кілометрів. Але зі старту розповіли, що налаштовані виключно на перемоги, і представили відразу дві команди. Суперниками прикарпатців стали болгарський «Бургас», київський «Football Kids», «Foxes» та «Чайка» з Вишгорода, «Ураган1» зі старту провів напружений батл зі столичним «Football Kids», якому мінімально поступився – 1:3, не здобула бажану перемогу і друга команда, яка програла 0:6. Дальше –«дракони» зустрілися в очному протистоянні, в котрому тріумфував «Ураган1» – 9:0.

На рівні «дракони» грали із візаві з Вишгорода, «ураганівці» демонстрували змістовну і дисципліновану грі, втім «Foxes» та «Чайка» все-таки залишили залікові бали за собою, обігравши «драконів» з рахунком 2:0 і 3:0 відповідно.

Драматичним видався батл із «Чайкою», де долю матчу вирішив єдиний гол, який пропустила перша «ураганівська» команда. Не легко довелося і «Урагану2», який змушений був протистояти місцевому «Бургасу» та його шаленій підтримці, у підсумку – 0:10.

У заключний день з господарями зустрівся і «Ураган-1», і поступившись з рахунком 1:3 завоював підсумкове 5 місце. На шостій позиції завершила турнір і друга команда, яка в останньому матчі програла киянам – 0:5.

 Вихованці Академії НФК «Ураган» провели насичений футбольний інтенсив – напружені турнірні ігри, товариські матчі, тренування, і з валізою відмінного настрою повертаються додому. Ще ба пак! Кожен день – нова історія! Життя у таборі, спільні посиденьки, прогулянки, активний відпочинок на Чорному морі, морські прогулянки та цікаві шоу-програми! Тож старт літа – вдалий!

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.