- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківський "Ураган" може підписати двох гравців харківського "Viva Cup"

16 Червня 2018 (18:59)

З неофіційних джерел івано-франківський НФК "Ураган" найближчим часом може підписати двох гравців харківського «Viva Cup» - Даніїла Абакшина і Владислава Моспана.

На підсумковій прес-конференції президент франківського клубу Олександр Бубен зазначав, що підсилення команди франківці шукатимуть в тому числі в аматорських чемпіонатах. Щоправда,поки що офіційного підтвердження підписання цих двох гравців немає.

Минулий сезон видався тріумфальним для харківського клубу: «Viva Cup» вже десь впродовж року не програє у місцевих змаганнях, вигравши літній Кубок Харкова, Кубок ФК Універ, всеукраїнський фінал АФЛУ, а також дійшов до 1/8 фіналу Кубка України, де його у важкій боротьбі зупинив екстра-ліговий «ІнБев/НПУ». Абакшин і Моспан брали активну участь у цих здобутках, а тому не дивно, що на них звернули увагу більш сильні клуби, інформує видання futsalua.org.
 

Даніїл Абакшин
 народився 22 грудня 1997 року. Вихованець єнакієвського ДЮФА ВАТ ЄМЗ (2010-2014). За «Viva Cup» у Кубку України сезону 2016/17 зіграв 2 матчі/1 гол (і ще один анульований матч, в якому він теж одного разу відзначився), а у сезоні 2017/18 провів 5 кубкових матчів (4 голи). На всеукраїнському фіналі АФЛУ 2018 року зіграв у всіх 6 матчах (6 голів) і виграв звання найкращого гравця турніру. У поточному розіграші Кубку ФК Універ на його рахунку 20 матчів/18 голів.

Владислав Моспан народився 1 квітня 1997 року. Вихованець харківського футбольного клубу «Геліос» (2010-2013). Молодший брат Станіслава Моспана, який минулий сезон провів у «Титані». За «Viva Cup» у Кубку України сезону 2016/17 зіграв 1 матч (і ще один анульований матч), а у сезоні 2017/18 провів 5 кубкових матчів (2 голи). На всеукраїнському фіналі АФЛУ 2018 року зіграв у всіх 6 матчах (2 голи). У поточному розіграші Кубку ФК Універ на його рахунку 17 матчів/6 голів.
 
Коментарі
18. 6 .2018 (09:22) Коля
Я чогось не розумію, відповідальним за провальний сезон зазвичай є тренер, який не зміг мотивувати команду, і по закінченні сезону тренер змінюється. А тут якось все навпаки, розганяють майже цлу команду, причому команду не слабеньку, а тренер залишається, і під нього формують нову команду з ветеранів, які завтра вже завершать грати і невідомих людей, які вигравали чемпіонат міста. Сильно!
18. 6 .2018 (16:02) Mr. Acid
Повністю згоден. Після заключної половини пергшого сезону все було в руках Павленка - підгтовчий період і трансфери. Сезон показав що саме трене не впорався з задачею - команду не підготував, передсезонні трансфери трансефри були, м'яко кажучи, незрозумілі. Але це тренер який кудась тягнеться, з кимось зі старших спілкується... Ну то таке...

18. 6 .2018 (12:22) Vitalik
реформи добрались і до урагана, осінь покаже,ще до ветеранів енергії можна взяти ветеранів з обласного чемпу))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.