- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ТВД - "Ураган". Прев'ю до матчу

27 Лютого 2010 (10:23)
Три позиції у турнірній таблиці та 13 очок переваги третьої команди вищої ліги над шостою - це сухі цифри статистики. У неділю і "Ураган", і ТВД вийдуть на майданчик оновленого Палацу спорту "Галичина" у Львові з великим бажанням здобути три очки. Перемога у цьому західно-українському дербі потрібна обидвом суперникам у сенсі виконання поставлених завдань.

Гра першого кола в Івано-Франківську завершилась доволі несподіваною поразкою для господарів, а у підсумковим рахунком 3:0 на користь ТВД був здивований його наставник Роман Ковальчик. В останніх матчах чемпіонату "Ураган" вперше в історії переграв вдома "Єнакієвець" - 6:2. В свою чергу, "теведисти" задовільнились нічиєю з "Енергією", врятувавшись від поразки на останній хвилині - 3:3.

 
 
 
 
У неділю у Львові однозначно також буде битва. В історії протистоянь у кожної з команд наразі по п'ять перемог при одній нічиї. Загалом, матчі ТВД з "Ураганом" завжди проходять безкомпромісно. Якщо у перші два сезони у вищій лізі і минулоріч суперники обмінялись домашніми перемогами, то в чемпіонаті 2007/08 рр. івано-франківці здобули чотири очки з шести можливих. У місті Лева була нічия 1:1, вдома "Ураган" переміг 2:1.

Чи вдасться підопічним Сергія Гупаленка взяти реванш у неділю? Відповідь на це питання дасть сама гра, до якої гості підійшли з серйозними кадровими проблемами. До травмованих Паршикова і Піддубного, котрі надалі перебувають у лазареті команди, додалися ще два гравці. Сімка пропустить два матчі "Урагану" через дискваліфікацію. Крім того, на одному з останніх тренувань зазнав пошкодження Кулик. Усі інші - здорові і рвуться в бій, як то кажуть "за себе і за того хлопця".

 
 
 
 
Сподіваємось, на користь прикарпатцям піде нещодавня кубкова поразка від ЛТК. У Харкові на "Фіналі восьми" молоді луганські "телефоністи" теж грали в сім польових гравців і таки зуміли перемогти більш іменитого суперника, нехай і по пенальті. Маємо надію, що належні висновки після вильоту з Кубка України івано-франківці вже зробили. У Львові команді традиційно допоможе фанатська підтримка рідних вболівальників. Матч ТВД - "Ураган" розпочнеться о 13-ій годині в Палаці спорту "Галичина".
 
 
 


УРАГАН - ТВД. ІСТОРІЯ ВЗАЄМОСТОСУНКІВ

Сезон 2002/2003. Перша ліга (захід).
ТВД - УРАГАН - 5:3, УРАГАН - ТВД - 2:4

Сезон 2004/2005. Вища ліга.
УРАГАН - ТВД - 4:3, ТВД - УРАГАН - 5:4

Сезон 2005/2006. Вища ліга.
УРАГАН - ТВД - 1:0, ТВД - УРАГАН - 4:2

Сезон 2006/2007. Вища ліга.
ТВД - УРАГАН - 4:5, УРАГАН - ТВД - 2:4

Сезон 2007/2008. Вища ліга.
ТВД - УРАГАН - 1:1, УРАГАН - ТВД - 2:1

Сезон 2008/2009. Вища ліга.
ТВД - УРАГАН - 3:1, УРАГАН - ТВД - 5:3

Сезон 2009/2010. Вища ліга.
24.10.09 УРАГАН - ТВД - 0:3
Цимбаляк (10), Засенко (15), Сільченко (17)

28.02.10 ТВД - УРАГАН ?:?

 

 


 
 
 
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.