- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Володимир Салій: "Для молодих гравців - це колосальний досвід"

03 Липня 2018 (13:20)

В Італії добіг до свого завершення міжнародний турнір "Montesilvano Futsal Cup-2018", за підсумками якого об'єднана команда України (U-17) посіла п’яте місце. Честь "синьо-жовтих" захищали п’ятеро вихованців Академії НФК "Ураган", тріумфаторів Юнацької Екстра-ліги, -Микола Гуйван, Роман Роїк, Дмитро Титов, Олександр Дичук, Віктор Русин. Помічником головного тренера збірної Віталія Одегова був наставник Володимир Салій, який і поділився з клубною пре-службою враженнями від змагань на міжнародній арені.

- Поїздка дуже цікава, тому враження тільки позитивні. Зібралася хороша команда з гравців, яким ще немає 17 років, і скажу, що наші діти показали все, що вміють, в кожній грі демонстрували характер, бійцівські якості. Ще не вистачає майстерності, роботи з м’ячем, але, загалом, мали би вийти з групи без проблем, однак в одній грі нам не зарахували чистий гол, в першому матчі з бельгійцями на останній секунді пропустили...

Втім, позитивом стало те, що наша збірна згуртувалася, в колективі був хороший мікроклімат. Відчувалося, що для них - це велика честь захищати синьо-жовті кольори і велика відповідальність. Усі хлопці були зібрані, максимально викладалися на кожному тренуванні, тому – молодці. Можливо, десь програвали у тактичному плані, бо європейці краще підготовані в цьому плані, і більш грамотні. Водночас відзначу і рівень турніру. В одній з італійських команд вісім бразильців та один японець, їхня команда демонструвала просто космічний футзал, вони якраз і стали переможцями.

- Як оцінюєте свої підопічних у складі збірної, і чи відзначав когось з них головний тренер?
Віталій Одегов сказав, що нашими дітьми задоволений. По Миколі Гуйвану питань взагалі немає. Він викликався по U-18, і цього разу теж дуже потужно відіграв на воротах, всі матчі провів на максимумі. Задоволені діями Дмитра Титова, Романа Роїка, менше проявив себе Олександр Дичук, бо він травмувався. Віктор Русин зіграв непогано першу і останню гру, трішки йому не виходило в деяких моментах, думаю, далося взнаки, що він місяць був у гіпсі. Загалом, для молодих гравців - це колосальний досвід!

- Як спрацювалися з Віталієм Одеговим?
Дуже комфортно! Це великий професіонал, вихована, тактовна людина, толерантна до хлопців. Видно, що він - на своєму місці, було приємно спостерігати за його роботою, як він підходить до тренувань. Були і тактичні заняття, і теоретичні, на кожну гру старалися мотивувати дітей, робили їм масажі, бо не вистачало відновлення. Загалом, я почерпнув для себе багато чого цікавого. Віталій Одегов ділився цінним досвідом, тому враження від співпраці тільки хороші.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.