- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Максим Павлюк: "Попереду багато роботи"

12 Липня 2018 (16:55)

Екс-гравець франківського "Урагану" Максим Павлюк став головним тренером новачка Екстра-ліги запорізького "АРПИ" та поділився своїми думками щодо майбутнього команди для клубної прес-служби.

- Пропозиція очолити тренерський штаб команди надійшло від Едуарда Васильовича Босенко. Спочатку в телефонному режимі, а потім зустрілися і обговорили деталі. Над пропозицією не роздумував і відразу ж відповів позитивно. Все-таки рідне місто. Був би варіант попрацювати в іншому місті, можливо, сто разів би подумав.

- Чи стежили за виступом «АРПІ Запоріжжя» в першій лізі, наскільки цікаво було за командою спостерігати з боку?
- Звичайно, намагався стежити. Був на деяких домашніх іграх, зараз переглядаю матчі в записі. Спостерігав за розвитком подій з цікавістю, адже давно в місті не було команд з професійним рівнем. Але перша ліга - це одне, а Екстра-ліга - зовсім інший рівень. Попереду у нас багато роботи!

- Чи є сили, бажання і, головне, психологічна готовність долати з новим колективом період становлення? Прем'єрні сезони не завжди приносять бажаний результат ...
- Ви правильно сказали, не завжди. Будемо працювати з потрійною енергією, щоб все вийшло. Щодо сил і бажання, то я б ніколи не наважився взяти на себе відповідальність, яка мені не під силу. Сезон все покаже (посміхається). Зараз, наприклад, є деякі питання по комплектації команди. Працюємо, не покладаючи рук.

- Чи вдалося вже оцінити командний мікроклімат?
- Поки про це ще рано говорити. Все покаже передсезонний збір і подальші ігри.

- У вашому кар'єрному досьє є позначки тривалої співпраці з командами декількох країн, ви не раз приміряли нагороди престижних національних турнірів. На що налаштовуєте хлопців спочатку?
- Головне, не боятися роботи. Всі живі люди і все колись щось в цьому житті починали з нуля. У нас є хороший кістяк перевірених гравців, зацікавлене ​​керівництво, є вдячний уболівальник. Причому публіка у нас дуже привітна і чуйна. Роботи попереду багато. Будемо починати з загальнофізичної підготовки, потім у міру комплектації формувати «четвірки». Все по схемі (посміхається). Нічого нового і надприродного. Однак, повторюся, доведеться працювати всім. І багато!

 
Коментарі
12. 7 .2018 (17:17) Mr. Acid
українська команда "АРПИ" Запорожье...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.