- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Віза-Вторма»: кадрові зміни у літнє міжсезоння

05 Вересня 2018 (16:00)

У вівторок, 4 вересня, івано-франківська "Віза-Вторма" розпочала підготовку до нового сезону 2018/19 років.

Враховуючи той факт, що перед "мануфактурниками" у Першій лізі ставляться серйозні задачі, під час літнього міжсезоння у складі команди відбулися певні кадрові зміни.

Зокрема, бронзовий призер першості 2017/18 років попрощався з п'ятьма гравцями. Досвідчені Олег Веприк (02.04.1983), Віктор Данищук (12.08.1983) та Віктор Яневич (16.01.1985) зосередяться виключно на футболі, продовжуючи свої виступи за МФК "Прикарпаття", яке цьогоріч повернулося у Першу лігу ПФЛ. Завершилася співпраця також з двома городенківськими гравцями - голікпером Олегом Орищуком (31.12.1987) та універсалом Ігорем Біликом (08.10.1984).

Натомість склад "Візи-Вторми" поповнили одразу шість футзалістів. Першими новачками "мануфактурників" стали 31-річний голкіпер Михайло Макогон та 26-річний універсал Назарій Данів, які минулого сезону захищали кольори "Епіцентру К10".

Михайло Макогон кілька разів визнавався кращим футбольним голкіпером Івано-Франківщини, у 2016 році навіть грав у чемпіонаті України з пляжного футболу, а минулого сезону у футзалі не лише захищав ворота, а й доволі часто підключався до атак команди. Екс-капітан "Епіцентру К10" Назарій Данів вдало діє на позиції "стовпа", у сезоні 2016/17 став одним з кращих бомбардирів Першої ліги та Кубку України.

Продовжать виступати в Івано-Франківську четверо екс-гравців "Урагану": досвідчені гвардійці і справжні легенди "драконів" - Роман Кіндратів (22.09.1978) та Андрій Сімка (24.11.1983), а також молоді 21-річні Назар Швед і Денис Зеленкевич, які вже мають досвід виступів в Екстра-лізі.

Андрій Сімка у минулому сезоні зіграв за "драконів" 20 матчів і забив в них 8 м’ячів і віддав 10 гольових передач, а у Романа Кіндратіва - 25 матчів з 2 забитими м’ячами та 3 гольові передачі. Обидва футзалісти є найкращими гвардійцями в історії "Урагану" - у Кіндратіва на рахунку 428 матчів (64 голи), а у Сімки в активі 366 матчів (161 гол - це другий показник). Головний тренер "Візи-Вторми" Іван Скіцко відмінно знає можливості цих гравців, адже не тільки тренував їх до цього в "Урагані", але й свого часу виходив разом з обома на паркет у червоно-білих кольорах.

Назар Швед і Денис Зеленкевич свого часу викликались у молодіжні збірні України U-19 та U-21. Минулого сезону в "ураганівських" кольорах грали в Екстра-лізі та Першій лізі. Зокрема, Назар Швед провів 15 матчів за основну команду (2 голи+2 передачі) і три матчі за "Ураган-2-КФВ" (2 голи). Денису Зеленкевичу в Екстра-лізі не вдалось відзначитись (7 матчів), а от у Першій лізі за дублерів він зіграв 10 матчів, забив 3 м'ячі і віддав 3 результативні передачі.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Візи-Вторми": - На даний момент можу сказати, що "Віза-Вторма" добре укомплектована. З кількома гравцями ми розпрощались, а на їхнє місце взяли одразу шістьох футзалістів. Тішить, що у міжсезоння нам вдалося домовитися про співпрацю з тими гравцями, яких хотіли у себе бачити. Усі новачків не треба зайвий раз представляти івано-франківським вболівальникам. Гадаю, вони суттєво підсилять нашу команду!

Також ми ведемо перемовини з потенційним третім інвестором. Плани у "Візи-Вторми" на сезон 2018/19 серйозні – ми плануємо виграти Першу лігу, тому зараз ми розраховуємо на таких гравців, які допомогли би нашій команді вирішити це завдання і вибороти путівку до Екстра-ліги за спортивним принципом.

За матеріалами прес-служби ФК «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.