- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Під знаком реновації: "Ураган" представив нову команду

13 Вересня 2018 (01:00)

У вівторок, 11 вересня, "Ураган" представив оновлену команду, яка вже найближчої суботи офіційно розпочне сезон 2018/2019. Презентації гравців, яка відбулася на Промприладі Реновація, передувала "урбан"-фотосесія футзалістів. Щодо тренерського штабу, то незмінним залишився наставник команди - Максим Павленко, а також тренер Тарас Панчук, начальник команди Сергій Кривенький і лікар масажист Богдан Шкварок. Натомість, ще одним тренером став Сергій Задорожний, який влітку очолив "дубль" - "Ураган-2 КФВ".

З чинними угодами за підсумки минулого сезону залишилися п’ятеро футзалістів: голкіпери Роман Колток і Тарас Левандівський, а також троє універсалів - Андрій Лисенко, Микола Микитюк та Андрій Цілик, які у складі студентської збірної України нещодавно вибороли "бронзові" медалі чемпіонату світу! А під час літнього міжсезоння новачками "драконів" стало дев’ять гравців: воротар Володимир Кардаш та універсали Андрій Федюк, Артем Фаренюк, Микита Сторожук, Даниїл Абакшин, Владислав Моспан, Роман Кордоба, Ярослав Лебідь, Юрій Когут.

Олександр БУБЕН, Президент НФК "Ураган":
- Реконструкція в "Урагані" пов’язана більше з тим, що потрібно змінювати внутрішню культуру в клубі, робити її націленою на здобуття перемог у кожному матчі, на те, щоб гравці, працівники максимально викладалися у кожному робочому моменті, у кожному футзальному епізоді, і демонстрували максимум, на який здатні в даний момент. У кожному колективі є певна межа, і якщо говорити про попередній склад команди, то ми її досягли і не побачили подальшого прогресу. Тому рішення, які ми прийняли, привели нас до оновленого складу, нових виконавців. Під час міжсезоння ми провели ряд спарингів, і вони показали, що у виконавцях ми не помилилися, не помилилися у самому колективі. І тут основний фактор, який буде ключовим, - це довіра як з боку тренерів до гравців, так і довіра гравців до тренерів.

Щодо завдань на сезон, то тут треба залишатися реалістами. Звичайно, є бажання "витискати" максимум з будь-якої ситуації! Це завжди стояло на порядку денному, і на сьогоднішній день залишається актуальним. У зв’язку з тим, що змінився сам формат проведення Чемпіонату України з футзалу "Екстра-ліга", відсутні матчі плей-офф, тому завдання ставимо поступово. Найперше - потрапити у "шістку" команд, на другий  етап - виграти комплект нагород. Команді потрібно зігратися, потрібно набути свого характеру, налагодити зв’язки. Тому на цей сезон говоримо про комплект нагород, на наступний - боротьба за "золото". Незмінними залишаються завдання по Кубку України, також буде новий турнір від Асоціації футзалу України - Кубок ліги, тому хочемо поборотися за виграш.

У нас буде команда "Ураган-2 КФВ", яка виступатиму у Першій лізі, там є гравці, які під час сезону можуть долучатися до "основної" команди,і  в конкуренції відстоюватимуть своє право грати на вищому рівні. "Ураган" продовжує розвиватися, відпрацьовувати всі ланки інфраструктури, починаючи від Академії, закінчуючи професійними командами.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Насамперед, хочу подякувати керівництву клубу за довіру до тренерського штабу. Озвучені завдання розуміємо, тому ми і тут, щоб максимально віддаватися команді. У зв’язку зі зміною розіграшу Чемпіонату, кожна гра - тільки на перемогу, тому в такому ключі хочеться розпочати сезон. У міжсезоння ми провели ряд спарингів, де побачили свої сильні і слабкі сторони. Троє гравців з гідністю представили наш клуб у складі студентської збірної, стали "бронзовими" призерами на Чемпіонаті світу, і після їх повернення з Казахстану ми нарешті всі разом провели тренувальний процес, який пройшов якісно, тому очікуємо максимального налаштування від гравців. Всі розуміють, в якій вони команді, тому прагнемо стати конкурентоспроможним колективом, який в кожній грі відстоюватиме честь клубу, буде здобувати перемоги, виконувати поставлені завдання.

Ми відмовилися від участі в українських турнірах, тому що буде Кубок ліги, і ми встигнемо пограти з вітчизняними командами. Хотіли порівняти рівень "Урагану" на міжнародній арені, і "Futsal Masters 2018" дав нам відповіді на наші питання - ми змогли подивиться, як можемо протистояти французам, "дублю" "Барселони", побачили, над чим  треба працювати, що треба вдосконалювати. Так, у нас є сильні сторони, і їх треба тільки зміцнювати для того, щоб нав’язувати супернику свою гру. А це - агресивний футзал, це комбінаційний футзал, для того і підбирали такий склад.

Фото Олекси БУТЧАКА

Джерело
 
Коментарі
13. 9 .2018 (21:54) Kretel
Щось у мене передчуття що Івано-Франківськ може залишитись без великого футзалу на наступний сезон...
14. 9 .2018 (14:31) Rumata
та чо, там якраз Віза підтянеться )
14. 9 .2018 (14:53) Kretel
З неофіційних джерел у Візи наразі також не найкращі часи настали...Якщо будуть інвестори, то підтягнеться, а як ні то можуть піти в сплячку до Епіцентра...

14. 9 .2018 (00:05) Luchano Pavarotty
А для чого у них академія?Судячи зі складу в команді все одно будуть грати приїжджі((

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.