- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Віза-Вторма - Атлетік (Бровари): анонс матчу та пряма трансляція

05 Жовтня 2018 (22:30)

Новий сезон другого за силою дивізіону вітчизняного футзалу візьме старт в Івано-Франківську. В манежі КФВ зустрінуться франківська "Віза-Вторма" та "Атлетік" з Броварів. Підопічні Івана Скіцка в якості бронзового призера чемпіонату першої ліги прийматимуть новачка всеукраїнських змагань.

6 жовтня 2018 року.Чемпіонат України.Перша ліга.1 тур.
м.Івано-Франківськ, манеж КФВ,14:00

Віза-Вторма (Івано-Франківськ) - Атлетік (Бровари)
Арбітри: Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів), П. Липецький (Івано-Франківськ)
Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Фурман (Чернівці)


Із чітким завданням йде в новий сезон команда з Прикарпаття. Перемога у першій лізі та підвищення в класі за спортивним принципом. Така ціль стоїть перед підопічними Івана Скіцка. І колектив дуже суттєво підсилився для виконання завдання. До "Віза-Вторма" перейшли екс-ураганівці Андрій Сімка, Роман Кіндратів, Назар Швед та Денис Зеленкевич, а також Михайло Макогон та Назарій Данів із "Епіцентру К10".

Новачок професійних змагань із Броварів теж підсилився рядом досвідчених виконавців перед підвищенням в класі (Лапа, Івонко, Воронков, Степаненко, Шульга, Гнезділов). Але й втрати суттєві. Команду покинуло декілька футзалістів, які складали кістяк "Атлетіка" у попередні сезони. Варто зазначити, що вони поповнили заявки команд Екстра-ліги.

Додамо, що команда з Броварів є володарем кубка Києва та минулої суботи провела матч за Суперкубок, в якому зустрічалась із чинним чемпіоном Києва - "Альтернативою". В запеклій боротьбі підопічні Олександра Славинського поступились з рахунком 1:3.

Попри свій статус новачка "Атлетік" одразу заявив амбітне завдання на сезон - виграти першу лігу.

Так що завтра на нас очікує цікаве протистояння на майданчику Манежу КФВ у Івано-Франківську.

Прогноз: 4:1

Пряма трансляція матчу:

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.