- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: Василь Кефа знову забиває

08 Жовтня 2018 (18:00)

"Продексім" завершив свій шлях у Лізі чемпіонів, а Василь Кефа відзначився голом в Латвії - про це і не тільки в нашому огляді "Наші профі. Футзал".

Ліга чемпіонів УЄФА. Основний раунд. Група 2
1 тур:
"Інтер Мовістар" (Мадрид, Іспанія) - "Продексім" (Херсон) - 3:0
Петро Шотурма (П) виходив на паркет у стартовій п'ятірці.
2 тур: "Економац" (Крагуєвац, Сербія) - "Продексім" (Херсон) - 3:2
Петро Шотурма (П) виходив на паркет у другій п'ятірці.
3 тур: "Продексім" (Херсон) - "ЕРА-ПАК" (Хрудім, Чехія) - 0:1
Петро Шотурма (П) виходив на паркет у стартовій п'ятірці.

Чемпіон України херсонський "Продексім" невдало виступив в основному раунді футзальної Ліги чемпіонів УЄФА. Свій міні-турнір "мельники" проводили на майданчику сербського "Економаца". На превеликий жаль для українських вболівальників, підопічні Карлоса Барбози поступились у всіх своїх трьох матчах і вилетіли з розіграшу цьогорічної ліги. Універсал Петро Шоутрма у двох з трьох поєдинків "Продексіма" виходив на паркет у стартовій п'ятірці команди.

Латвійська Вірсліга. 2 тур
"Монарх" (Єлгава) - "Петров" (Рига) - 0:7
Василь Кефа (П)
 виходив на паркет у стартовій п'ятірці і на 4-ій хвилині відзначився голом.

"Петров" у 2-му турі латвійської Вірсліги влаштував майстер-клас з гри у футзал для "Монарха". "Адвокати" без особливих зусиль розгромили своїх опонентів, а один з м'ячів на рахунку Василя Кефи - 7:0. "Петров" після двох зіграних матчів очолив турнірну таблицю Вірсліги - в активі команди чотири залікові пункти. На один бал менше у "Резекне" та ризького "Нікарса", що провели на один поєдинок менше.

Білоруська Вища ліга. 4 тур
"БЧ" (Гомель) - "Сталіца" (Мінськ) - 2:4
Тарас Королишин (С)
 не потрапив до заявки на гру.

Поки Тарас Королишин відновлюється після затяжної травми, його "Сталіца" продовжує переможний хід у чемпіонаті Білорусі. На вихідних під "гарячу руку" столичних футболістів потрапив гомельський "БЧ" - перемога 4:2. Завдяки трьом заліковим пунктам "Сталіца" продовжує гонитву за лідером і ділить другу-п'яту позиції разом з "Лідсельмашем", гомельським "ВРЗ" та мінським "Дорожником".

Польська Екстракляса. 3 тур
"Ґатта Актив" (Здунска-Воля) - "Рекорд" (Бєльсько-Бяла) - перенесено на 15 грудня

Через участь чемпіона Польщі "Рекорда" в основному етапі футзальної Ліги Чемпіонів гра 3-го туру Екстракляси між "рекордсменами" та "Ґаттою Актив", честь якої захищає Юліан Горбатий, перенесена на 15 грудня. Тим часом, за підсумком 3-го туру "чорно-білі" втратили одну позицію і тепер розташувались на дев'ятому рядку чемпіонату.

Чеська Друга ліга. Група "Захід". 1 тур
"Олімпік В" (Мельнік) - "Пампух" (Ліберец) - 7:5
Павло Русак (О)
увійшов у гру на початку другого тайму.

Голкіпер чеського "Олімпіка" Павло Русак на вихідних зіграв за дублюючий склад команди. У рамках стартового туру Другої ліги у групі "Захід" Русак вийшов на паркет у другому таймі і допоміг "Олімпіку В" здолати клуб з доволі цікавою назвою "Пампух" - 7:5.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.