- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перша ліга. Символічна збірна 1 туру

10 Жовтня 2018 (16:00)

Якщо не зважати на перенесений матч між «Дніпром» та «Ураганом-2 КФВ», то можна сказати, що перший тур чемпіонату України серед команд Першої ліги відбувся. А це означає, що настав час підбивати підсумки та визначати символічну збірну кращих гравців стартового туру Першої ліги.

Ігор Іщук («Епіцентр К Таїрова»). Голкіпер одеських «будівельників» був однією з найпомітніших постатей у переможному матчі з «Авангардом». І хоча він не зміг закінчити цю гру з «сухариком» у своєму активі, дозволивши краматорчанам кілька разів забити, але водночас у багатьох епізодах Іщук рятував «таїровців» від пропущених голів. Тому, можна сказати, що якоюсь мірою він теж суттєво посприяв перемозі свого клубу.

Олександр Калмацуй («Епіцентр К Таїрова»). Був одним з найактивніших гравців «Епіцента К Таїрова» у матчі з «Авангардом». Міг кілька разів забити, але зрештою зробив це тільки одного разу. Однак, цей гол у підсумку приніс одеситам першу перемогу в Першій лізі. Тому, його місце у символічній збірній виглядає цілком логічно.

Денис Зеленкевич («Віза-Вторма»). Один з найкращих гравців «Візи-Вторми» у матчі з «Атлетіком». Мало того, що сам забив два голи, так ще і створював нагоди для своїх партнерів, щоб вони забивали. Цей гравець показав своє нестандартне мислення на майданчику, і «Атлетік» не зміг знайти йому протидії.

Ігор Кушецький («Віза-Вторма»). В принципі, все, що сказано про Зеленкевича, можна адресувати і Кушецькому. Він, так би мовити, перехопив естафету у свого одноклубника, також забивав та віддавав передачі, тому він теж був одним з найактивніших гравців не тільки у своїй четвірці, а й у всьому поєдинку.

Максим Мисловський («Food Centre-СумДУ»). Однозначно – найкращий гравець не тільки дербі Сумщини, а й усього першого туру Першої ліги! Капітан сумчан протягом усього матчу проти «Рятувальника» був націленим на ворота Царіцина, і таки домігся свого. Два голи та результативні передачі, підсумкова перемога «Food Centre – СумДУ» з рахунком 3:0 красномовно свідчать про внесок капітана сумської команди в цей результат.

Тренер: Сергій Песоцький («Food Centre-СумДУ»). Можна сміливо сказати, що внесок наставника «Food Centre-СумДУ» в перемогу його підопічних над «Рятувальником» дуже важливим. Вочевидь, у перерві Сергій Миколайович зміг знайти потрібні слова, щоб сумчани все-таки змогли подолати чорну смугу, яка складалася з нереалізованих моментів і, врешті-решт, почали забивати. Як ми вже знаємо, результат не змусив на себе довго чекати.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.