- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" програє ТВД і поступається третім місцем

28 Лютого 2010 (19:25)

В останній день зими "Ураган" отримав чергового ляпаса. У матчі 19-го туру у Львові місцевий ТВД розгромив івано-франківців з рахунком 7:3. Усі три голи гостей в активі Євгена Валенка, що може слугувати слабкою втіхою. Хет-триком у складі ТВД відзначився Дмитро Сільченко. Дубль в активі екс-ураганівця Андрія Ткачука, що грає у Львові на правах оренди. Ще двічі м'яча довелось витягувати з сітки власних воріт після влучних ударів двох Романів - Кордоби і Вахули.

Кілька разів "Ураган" не виручив досвідчений Владислав Корнєєв, котрий загалом пропустив чотири м'ячі. Після цього на 28-й хвилині його замінив Олег Іжаковський, однак ще тричі господарі забивали у порожні ворота. ТВД став другою командою після "Шахтаря", котрій цього сезону вдалося двічі переграти "Ураган".

 

Днем раніше "Енергія" на останніх секундах вирвала вольову перемогу в Севастополі, двічі поступаючись у рахунку по ходу матчу місцевому ПФС - 4:3. Принаймі до наступного туру чемпіонату "зелено-білі" потіснили франківців з третього місця, оскільки за рівної кількості турнірних очок "Енергія" має кращу різницю м'ячів.

6 березня "Ураган" прийматиме ПФС, який нещодавно очилив Сергій Ожегов, добре відомий івано-франківським вболівальникам. Цей матч 100% пропустить дискваліфікований Андрій Сімка. Поки не відомо, чи гратимуть Максим Павлюк і Роман Кіндратів, які травмувалися у Львові.

 

ТВД (Львів) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 7:3 (1:0)
28 лютого. 13:00. Львів. Палац спорту "Галичина". 600 глядачів.
Арбітри: Воложенко (Харків), Кравцов (Київ). Інспектор: Сімонов (Харків).
ТВД: Мельник - Вахула, Денис, Кордоба, Засенко - Хавер, Маржановський, Сільченко, Ткачук - Кіндій, Чеботарьов.
Ураган: Корнєєв (Іжаковський, 28) - Кіндратів, Ярий, Шотурма, Цвєлих - Павлюк, Валенко, Кулик, Пилипів.
Голи: Сільченко (6, 24, 33), Кордоба (22), Ткачук (28, 36), Вахула (36) - Валенко (25, 34, 38).
Попередження: Сільченко (32) - Шотурма (10), Ярий (24).

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.