- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: "Продексім" рветься в лідери

06 Листопада 2018 (16:00)

"Петров" Василя Кефи програв матч лідерів у Латвії, "Продексім" Петра Шотурми набирає переможний хід - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Наші профі. Футзал".

Польська Екстракляса. 6 тур
"Ґатта Актив" (Здунска-Воля)
- "Ред Девілс" (Хойніце) - 6:2
Юліан Горбатий (ҐА)
виходив на паркет у другій п'ятірці.

Польська "Ґатта Актив" Юліана Горбатого на вихідних вдома розгромила "Ред Девілс", честь якого захищають україні Євген Мороз та Віталій Колеснік - 6:2. Звітна перемога повернула "Ґатту" до верхньої "шістірки" ліги - в активі "чорно-білих" вісім пунктів і шоста сходинка в таблиці.

Чеська Перша ліга. 5 тур
"Олімпік" (Мельнік)
- "Базука" (Угерське-Ґрадіште) - 6:5
Павло Русак (О)
залишився на лаві запасних.

Голкіпер Павло Русак знову повернувся до основного складу "Олімпіка". Щоправда, у переможному поєдинку проти "Базуки" наш голкіпер залишився на лаві для запасних. У турнірній таблиці "олімпійці" розташувались на п'ятому місці.

Латвійська Вірсліга. 6 тур
"Петров" (Рига)
- "Нікарс" (Рига) - 3:6
Василь Кефа (П)
виходив на паркет у другій п'ятірці і на 35-ій хвилині отримав попередження.

Матчем лідерів ознаменувся 6-й тур латвійської Вірсліги - "Петров" Василя Кефи вдома приймав земляків з "Нікарса". Виграючи по ходу гри 3:1 Кефа і Ко так і не зуміли відібрати очки у флагмана місцевого футзалу - 3:6. Завдяки перемозі "Нікарс" обійшов "петровців" у турнірній таблиці і повернувся на звичну для себе першу сходинку, потіснивши земляків на другу позицію.

Білоруська Вища ліга. 8 тур
"Сталіца" (Мінськ)
- "Вітен" (Вітебськ) - 4:4
Тарас Королишин (С)
не потрапив до заявки на гру.

Універсал Тарас Королишин продовжує відновлюватись після серйозної операції, а "Сталіца" у понеділок вдома розписали мирову з екс-клубом нашого земляка "Вітеном" з Вітебська - 4:4. Нічия залишила "столичників" на четвертому рядку білоруської Вищої ліги.

Українська Екстра-ліга. 6 тур
"Продексім" (Херсон)
- "ІнБев/НПУ" (Житомир/Київ) - 5:2
Петро Шотурма (П)
виходив на паркет у другій п'ятірці.

Чинний чемпіон України "Продексім" потрохи оговтується після не зовсім вдалого старту у новому сезоні Екстра-ліги. На вихідних "мельники" вдома розібрались з об'єднаною командою "ІнБев/НПУ" - 5:2. Хресонський клуб наразі посідає четверту сходинку у турнірній таблиці елітного дивізіону.

 
Коментарі
6. 11 .2018 (21:37) 47
А Корсун типу не наш?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.