- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перша ліга. Назар Швед та Іван Скіцко у символічній збірній 3 туру.

09 Листопада 2018 (21:00)

Хоч четвертий тур Першої ліги вже і встиг стартувати одним поєдинком, та більшість матчів у його рамках буде зіграна в найближчий уїк-енд. А поки більшість команд готуються до того, щоб поліпшити своє турнірне становище, ми презентуємо символічну збірну третього туру.

Володимир Удовиченко («Авангард»). Голкіпер краматорської команди дуже впевнено провів поєдинок у Сумах, і завдяки його грі «Авангард» зміг зіграти внічию з «Food Centre-СумДУ». Хоча, можливо, якби не «привіз» від Юнакова, який завершився голом сумчан на останніх секундах матчу, то гості змогли би і виграти, а Удовиченко зміг би записати на свій рахунок «шатаут». Тим не менш, вже зараз можна сказати, що присутність цього кіпера суттєво підсилила воротарську лінію в «Авангарді».

Володимир Чухненко («Рятувальник»). Наразі цей гравець є одним з лідерів нинішнього «Рятувальника». І він – один з тих, до якого по грі, мабуть, висувається найменше питань. А в домашній грі проти «Дніпра» Чухненко відзначився дублем, чим допоміг команді з Ромен здобути перемогу. Однозначно, цей гравець, який має досвід виступів за «СумДУ», ще допоможе роменчанам у цьому сезоні.

Назар Швед («Віза-Вторма»). Один з колишніх «ураганівців», які, мабуть, були над мотивованими на гру поти своєї рідної команди. Вочевидь, Назарові було, що доводити. І він довів, забивши у ворота молодих «драконів» два голи, які стали запорукою перемоги в івано-франківському дербі.

Сергій Степаненко («Атлетік»). Капітан «Атлетіка» був, мабуть, найактивнішим гравцем своєї команди у домашньому поєдинку проти «Кобри». Так, можна сказати, що хет-трик команді, яка наразі є аутсайдером чемпіонату – це не таке вже і серйозне досягнення. Але з іншого боку – цей хет-трик допоміг бровар чанам здобути першу перемогу в Першій лізі та трохи поліпшити своє турнірне становище. Тому, це неможливо не відмітити.

Анатолій Варвонець («Епіцентр К Таїрова»). Екс-гравець «МКВ» органічно вписався у гру «Епіцентра К Таїрова». А в матчі проти «Шевченкового краю» він був одним з найпомітніших на майданчику. І забив, і віддав результативну передачу, і взагалі був майже завжди у центрі подій. Варвонець зробив серйозний внесок у перемогу одеситів, які продовжують виправдовувати звання одних з фаворитів сезону.

Тренер: Іван Скіцко («Віза-Вторма»). Безумовно, для колишнього головного тренера «Урагану» Івана Скіцка, який наразі тренує «Візу-Вторму», поєдинок проти «драконів» був особливим та принциповим. Йому навіть не треба було зайвий раз мотивувати своїх гравців – всі і так чудово все розуміли. Тим не менш, ми бачимо, що наразі «Віза-Вторма» за своєю постановкою гри, її тактичною побудовою, переважає більшість команд Першої ліги. І тут, безумовно, видна робота Івана Скіцка.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.