- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Екстра-ліга. Даниїл Абакшин в символічній збірній 6 туру.

09 Листопада 2018 (21:30)

Вже за традицією, незадовго до старту чергового туру Екстра-ліги ми підбиваємо підсумки туру попереднього. А конкретно – визначаємо символічну збірну. Цього разу варто зазначити, що ми закриваємо першу третину регулярного чемпіонату та починаємо другу, і сподіваємось, що далі буде цікавіше. Отож…

Ярослав Морикишка («Кардинал-Рівне»). Голкіпер «Кардинала» знову був одним з найкращих у своїй команді. У грі з «АРПИ Запоріжжя». Кілька разів він рятував свою команду від голу. І це, вочевидь, додало натхнення рівненській команді, яка і без того мала серйозний стимул, щоб перемогти своїх запорізьких опонентів. Щоправда, Морикишка двічі пропустив, але навряд чи його можна звинувачувати в цих пропущених м’ячах.

Віталій Скорий («Продексім»). З останніх матчів, які «Продексім» провів і в Кубку ліги, і в Екстра-лізі, було помітно, що Віталій Скорий наразі перебуває у хорошій ігровій формі. Він встигав усюди – і у захисті, і в атаці. От і в матчі шостого туру Екстра-ліги проти «ІнБев/НПУ» Скорий так само грамотно грав і у захисті, і біля чужих воріт, чому підтвердженням слугує забитий гол. Тому, гру Скорого неможливо було не відзначити.

Ігор Салтанов («Кардинал-Рівне»). Вже традиційно восьмий номер «кардиналів» був одним з тих, хто вів за собою партнерів по команді. І його голи у ворота «АРПИ Запоріжжя» не тільки допомогли Ігореві закріпитися серед найкращих бомбардирів чемпіонату, а й суттєво допомогли рівнянам взяти переконливий реванш у команди Максима Павлюка за поразку в Кубку України.

Даниїл Абакшин («Ураган»). Якщо зважати на те, хто і скільки м’ячів у складі «Урагану» забив у ворота «Сокола», то мало би бути так, що місце у символічній збірній за нашою версією мало би дістатись Миколі Микитюку, який зробив дубль. Але Абакшин заслужив не менше. Протягом матчу він був однією з найголовніших дійових осіб, і фактично всі атаки другої «ураганівської» четвірки будувалися саме через Абакшина, який постійно тримав оборону «Сокола» у напрузі. І результат не змусив на себе чекати – він не тільки забив, а і був учасником практично всіх результативних дій свого квартету.

Тарас Кузь («Енергія»). Останнім часом на Тараса Кузя було багато критики через те, що він мало забиває, хоча моментів має вдосталь. Але в останніх іграх 18-х номер «Енергії» суттєво поліпшує статистику. Не стала винятком і гра проти «Титана». Його забиті м’ячі були для «зелено-білих» дуже важливими, оскільки заклали фундамент перемоги над покровською командою, яка прагнула реабілітуватись перед власними вболівальниками за останні не зовсім вдалі результати. І, зрештою, завдяки Кузю «Енергія» наразі починає виходити з тієї ями, в яку потрапила на початку чемпіонату.

Тренер: Валерій Легчанов («Енергія»). Наставник «Енергії», вочевидь, зробив висновки, як треба грати проти «Титана» на його паркеті. Приклад показав «ХІТ», а «енергетики» вже, так би мовити, зіграли «за підручником». І тренерську дуель з Олегом Зозулею наставник львів’ян виграв, оскільки зміг переграти свого опонента, перш за все, тактично.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.