- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Віза-Вторма" - "Food Centre-СумДУ" - 0:0. Огляд матчу (+ВІДЕО)

03 Грудня 2018 (10:45)

Матч лідерів чемпіонату звершився сухою мировою.

2 грудня 2018 року.Чемпіонат України.Перша ліга.6 тур.
м.Івано-Франківськ, манеж КФВ, 17:00

Віза-Вторма (Івано-Франківськ) - ФудЦентр-СумДУ (Суми) 0:0
Арбітри: Я. Сторожук, А. Кузьмін (обидва – Львів), П. Липецький (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Фурман (Чернівці)

Склади команд:
Віза-Вторма: Борсук - Сімка, Швед, Зеленкевич, Кіндратів - Подолюк-к, Москалик, Данів, Кушецький - Сем'янчук, Баланик. Food Centre-СумДУ: Козаченко - Мисловський-к, Зеленський, Острога, Велієв - Ігумнов, Катеринін, Сорока, Прощенко - Долгополов.

Поєдинок "Візи-Вторми" з сумським "Food Centre-СумДУ" видався бойовим і сповна виправдав статус центрального не лише в 6-му турі, але й в першому колі загалом. Обидва лідери чемпіонату провели серйозну підготовку до цього матчу, ретельно "розібрали" дії суперника. Однак було помітно, що зіграти "на нуль" біля власних воріт було важливішим завданням, аніж продемонструвати яскравий атакувальний футзал. Ціна бодай однієї помилки була високою, адже гра в Івано-Франківську була типовим "матчем за шість очок" і нагадувала партію в шахи.

У першому таймі цікавіше виглядали господарі майданчика, які довго контролювали м'яча, намагаючись організувати позиційні атаки. Сумчани вдало діяли у захисті, часто вдавалися до високого пресингу на чужій половині. Підопічні Сергій Пєсоцького компактно діяли в обороні, особливо при стандартах івано-франківців. На обох команди створили кілька небезпечних моментів, з якими справилися воротарі. Намагання провести швидкі контратаки вміло "гасили" захисники. Спроби якісно зіграти зі стовпом не знаходили належної підтримки від партнерів. До перерві у пасиві гостей було п'ять фолів, але справа до дабл-пенальті так і не дійшла.

Друга половина вийшла трохи цікавішою, хоча й темп гри і надалі був неквапливим. Такий перебіг подій на майданчику міг кардинально змінити один забитий м'яч, якого явно зачекалися вболівальники. На 30-й хвилині Сімка міг стати героєм епізоду для "Візи-Вторми", однак після його потужного удару м'яч влучив у стійку воріт. Гості також відповідали своїми моментами, одного разу навіть голкіпер Козаченко підключився до атаки, але захисники і воротар "мануфактурників" діяли безпомилково. На 37-й хвилині після гострої передачі з кутового Зеленський з двох метрів пробив над поперечиною воріт. Це був супер-шанс для гостей!

У завершальні хвилини ніхто з тренерів так і не ризикнув, випустивши п'ятого польового гравця. У підсумку - нетипова для футзалу нульова нічия у матчі гідних один одного суперників, які продовжили свої безпрограшні серії і залишились на лідируючих позиціях у турнірній таблиці. Найближчого тижня "Віза-Вторма" і "Food Centre-СумДУ" візьмуть курс на Дніпро, де проведуть повторні кубкові матчі з місцевими аматорськими командами "Human" і "РКЦ-Буд" відповідно. На шляху до 1/8 фіналу лідери Першої ліги здобули перемоги з різницею у три м'ячі у перших домашніх поєдинках - 4:1 в Івано-Франківську та 5:2 в Сумах.

ФК "Віза-Вторма"

 
Коментарі
5. 12 .2018 (10:24) Kretel
де можна турнірну таблицю глянути?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.