- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області: двовладдя перед очним поєдинком

04 Грудня 2018 (19:25)

У 4-му турі обласних змагань з футзалу "Трейд Захід Буд" зустрічався із снятинською "Sanvita" і це був центральний матч туру, адже зустрічалися перша і третя команди на сьогодні.

Команди розпочали матч активно, стараючись забити "швидкий" гол, але у дебюті краще працювали воротарі. А у середині першого тайму "будівельники" застосували свої "козирі" в атаці і тричі вразили ворота суперника. Снятинці взяли тайм-аут і сміливо  "пішли" з 5-м польовим. Це одразу дало результат. Відзначився Андрій Голей. Але досвідчений тренер "ТЗБ" Михайло Ткачук зумів заспокоїти своїх підопічних і гра перейшла на контроль м’яча і розіграш до "вірного". Суперник не здавався і максимально використовував шанс, граючи з п’ятим польовим. Такі "гойдалки" принесли четвертий успіх "будівельникам", які забили у "роздягальню". Вдруге відзначився Юрій Береговський. Як виявилося на далі, перерву суперники використали кожен по своєму. "ТЗБ" повірив, що гру "зроблено", а "Sanvita" пішла  "ва-банк". Старт другого тайму вдався снятинцям і досвідчений Ярослав Гнатюк двічі за хвилину "розписався" у воротах Рибака, скоротивши розрив у рахунку до мінімуму. Командні дії "будівельників" розладилися і суперник ще більше "насідав" на ворота лідера. Чергова триходівка снятинців принесла успіх Зусилля партнерів точним ударом завершив Тарас Турчинський. Нічия.- 4:4. Кінцівка цього захоплюючого матчу проходила у зустрічних атаках, але обидва воротарі і Святослав Рибак і Микола Филип’юк зуміли втримати свої ворота на "замку".

“Трейд Захід Буд”(Івано-Франківськ) - “Sanvita”(Снятин) - 4:4 (4:1).
Неділя 2 грудня 2018 року. 19.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 100 глядачів.
Голи:  Н. Самочко 5, В. Прокоп 6, Ю. Береговський 6, 14 – А. Голей 7, Я. Гнатюк 17, 17, Т. Турчинський 21.
Трейд Захід Буд: С. Рибак, Р. Тригубяк, Ю. Іванишин, А. Кукурудз, В. Прокоп, Т. Онуфрак, О. Вонс, Ю. Береговський, Н. Самочко, Я. Ципердюк, Т. Воробець, Ципердюк І.. Тренер – М. Ткачук.
Sanvita: М. Филип’юк, М. Данищук, І. Краєвський, Т. Турчинський, Я. Гнатюк, Р. Мироняк, Н. Синюк, І. Коваль, В. Романюк, А. Голей, І. Ориджук, О. Круглов. Тренер – В. Плехтяк.
Попередження: Я. Гнатюк (21).
Арбітри: М. Липко, Т. Демянчук.
Спостерігач арбітражу – І. Фреїк.

15-й Чемпіонат АМФІФО: 4 тур

Четвертої поразки поспіль зазнав у звітному турі минулорічний чемпіон"Зорі Карпат". Загубили микуличинці переможну гру і ніяк не вдається підопічним Василя Белея вийти з цього првального "піке". Матч із СК "Городенка" також розпочався без "розвідки". Суперники потужно атакували позиції один одного, було надзвичайно багато емоцій, а звідси і фолів. Початок краще вдався городенківцям, яких палко підтримувала їхня "торсида". Рахунок у матчі відкрив Віталій Валовський, який виявився спритнішим і скористався помилкою оборони суперника. Микуличинцям у першому таймі так і не вдалося зрівняти рахунок. Старт другого тайму знову краще вийшов у городенківських футзалістів. Досвідчений    Ігор Білик влучно "замкнув" комбінацію партнерів. "Зорі" намагаються переломити хід поєдинку і все більше кобінують біля воріт суперника, але неточні дії при завершенні атак зводять на нівець всі їхні зусилля. Чергова контратака городенківців і микуличинці "фолять" у штрафному майданчику. З "точки" Микола Ковцун не хибить. Загроза чергової поразки заставляє "Зорі" йти "ва-банк" і вони виходять з 5-м польовим. Напруга зростає і, здається, м’яч от-от опиниться у сітці воріт СК "Городенка", але надійно цього вечора "стоїть" Дмитро Шинкарук. Чергове перехоплення м’яча у захисті і Білик вивірено через всю площадку "закочує" четвертий м’яч у порожні ворота "горян".

“Зорі Карпат”(Микуличин) - СК “Городенка”(Городенка) - 0:4 (0:1).
Неділя 2 грудня 2018 року. 20.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 100 глядачів.
Голи:  В. Валовський 5, І. Білик 17, 28, М. Ковцун +23.
Зорі Карпат: Р. Зубкевич, І. Гаврилків, В. Красій, Т. Томин, В. Белей, В.Гурак, О. Павлів, М. Свірідов, М. Слободян. Тренер –
В. Белей.
СК Городенка: Д. Шинкарук, О. Орищук, М. Липчук, В. Гультай, Р. Гаврилюк, А. Ковальчук, В. Тис, В. Валовський, В. Блащук, І. Білик, М. Ковцун. Тренер – Ю. Гавриш.
Попередження: В. Белей (6), Т. Томин (19).
Вилучення: Т. Томин (29)
Арбітри: Т. Демянчук, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

15-й Чемпіонат АМФІФО: 4 тур

Не менш цікаво і напружено проходив ще один матч четвертого туру, у якому зустрічалися "SAV cervice" та "Галія". Суперники старалися контролювати м’яч і розігрувати свої комбінації до "вірного", стараючись спіймати помилку у захисті. першими це вдалося гравцям "Галії". Відзначився Олег Перепічка. По перерві зусилля своїх партнерів вдалося завершити точним ударом у"дев’ятку" івану Легкому із "SAV cervice". Більше голів у цьому матчі не було і це справжня заслуга воротарів обох команд – Василя Кучери та Володимира Ничкало.

“SAV servise”(Черніїв) - "Галія" (Івано-Франківськ) – 1:1 (0:1).
Неділя 2 грудня 2018 року. 21.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 40 глядачів.
Голи:  І. Легкий 18 – О. Перепічка 11.
SAV service: В. Кучера, Р. Середа, В. Павлів, О. Блонський, Н. Кузик, Ю. Павлів, С. Ревчук, М. Ткачук, В. Лясковський, К. Гаврилюк, І. Легкий, І. Максимюк, Д. Андрусяк. Тренер – В. Павлів.
Галія: В. Ничкало, І. Стасюк, Д. Мельниченко, О. Перепічка, Я. Синчук, О. Питльований, С. Хилюк, С. Сирідченко, М. Сенич, В. Горинь, Т. Кривомаз, Р. Гушпіт, В. Рій. Тренер – М. Сенич.
Попередження: Не було.
Арбітри: М. Липко, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

15-й Чемпіонат АМФІФО: 4 тур

                    Турнірна  таблиця станом на 4 грудня

к о м а н д и

ігри

  В

  Н

  П    

 Р/М

 очки

 1

   “ТРЕЙД ЗАХІД БУД” Івано-Франківськ

4

3

1

0

20:5

10

 2

    СК “ГОРОДЕНКА” 

4

3

1

0

13:5

10

 3

    “SANVITA” Снятин

4

2

2

0

12:9

 8

 4

   “Г А Л І Я”  Івано-Франківськ

4

1

1

2

6:13

4

 5

   “SAV CERVICE” Черніїв

4

0

1

3

4:12

 1

 6

   “ЗОРІ КАРПАТ” Микуличин

4

0

0

4

1:12

 0

                                                                 Бомбардири:   5 –  Ковцун Микола (СК “Городенка”)

                                                                                            4 -  Онуфрак (“Трейд Захід Буд”)

                                                                                                             Береговський Юрій (“Трейд Захід Буд”                                                                                                 3 - Андрій Голей (“Sanvita”)                                                                                                                                                                                                                                                               Володимир Прокоп (“Трейд Захід Буд”)

                                                                                                   Назар Самочко (“Трейд Захід Буд”)

                                                                                       Ігор Білик (СК “Городенка”)

                                                                                       Іван Легкий (“SAV cervice”)

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.