- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Титан - Ураган - 3:5. Дракони виходять на друге місце

15 Грудня 2018 (15:06)

Івано-Франківський НФК "Ураган" переміг на виїзді покровський "Титан". Завдяки цій звитязі підопічні Максима Павленка вийшли на друге місце у турнірній таблиці. За драконів влучними ударами відзначилися Фаренюк (тричі), Кордоба та Федюк.

Титан (Покровське) - Ураган (Івано-Франківськ) - 3:5
15 грудня, 13:00
Екстра-ліга, 10 тур
Покровське, СК Юність
Голи: Кожемяка 10, 16, Пічкуров 38 - Фаренюк 8, 15, 39, Кордоба 12, Федюк 17.

Обидві команди досить жваво розпочали гру на майданчику СК "Юність" у Покровську. Перший гольовий момент створили господарі поля. На щастя для франківців Роман Колток виручив, відбивши удар із близька. На це дракони відповіли голом Артема Фаренюка. Схоже, саме цей гол додав впевненості підопічним Максима Павленка та дозволив взяти гру під свій контроль. Навіть пропущений гол у відповідь за дві хвилини практично нічого не змінив. "Ураган" майже одразу знову вийшов вперед. На перерву команди пішли з перевагою франківців вже в два м'ячі, яку вдалося зберегти і до фінального свистка.

"Ураган" здобуває дуже важливі три виїзних очки у поєдинку із непоступливим "Титаном". Приємні для нас новини надійшли із Рівного. Місцевий "Кардинал-Рівне" вдома поступився львівській "Енергії" (1:2). Завдяки цього підопічні Максима Павленка обійшли рівнян в турнірній таблиці та закріпилися на другій сходинці. Першим залишається київський "ХІТ", який сьогодні здобув непросту перемогу над запорізьким "АРПИ".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.