- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Атлетик" (Бровари) - "Віза-Вторма" (Івано-Франківськ). Анонс матчу та пряма трансляція.

10 Січня 2019 (10:49)

Першоліговий чемпіонат України перетнув екватор. У четвер, 10 січня, матчем "Атлетик" - "Віза-Вторма" розпочнеться 10-й тур, який розтягнеться не на кілька днів, а аж... до 20 лютого. Саме на цей день вирішили перенести сумське обласне дербі "Рятувальник" - "Food Centre-СумДУ". Тож у разі сьогоднішньої перемоги у Броварах івано-франківська команда зможе знову повернути собі лідерство.

10 січня 2019 року. Чемпіонат України. Перша ліга.
м. Бровари, спорткомплекс БВУФК, 18:00

Атлетик (Бровари) - Віза-Вторма (Івано-Франківськ)
Арбітри: В. Бородін, С. Федорченко (обидва – Київ), В. Васильєв (Київська обл.)
Хронометрист: В.В. Васильєв (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

Нагадаємо, що "мануфактурники" завершили 2018 рік на другій позиції, в останньому турі пропустивши поперед себе сумський "Food Centre-СумДУ". Щоправда, відстань між головними конкурентами - всього одне очко, але головна боротьба за найвищі місця розгорнеться після екватору чемпіонату. Тож турнірні очки будуть важливими у кожному матчі.

Не дивлячись на стартовий розгром в Івано-Франківську, де "Віза-Вторма" впевнено розібралася з "Атлетиком" (8:1), не варто недооцінювати броварську команду. Зрозуміло, що господарі майданчика сповнені бажання взяти реванш за фіаско у першому колі. Три з чотирьох своїх перемог "Атлетик" здобув наприкінці першого кола, мінімально перегравши на виїзді "Ураган-2-КФВ" (3:4) та "Епіцентр К-Таїрова" (2:3), а вдома розгромив "Шевченків край" - 7:3. А от у Ромнах з "Рятувальником" команди на двох забили аж 16 голів, однак гості поступилися з рахунком 7:9.

ФК "Віза-Вторма"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.