- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Атлетик" (Бровари) - "Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) - 1:4 (+ВІДЕО)

10 Січня 2019 (23:34)

Івано-франківська команда розпочала новий календарний рік з гостьової перемоги. На чотири голи гостей команда з Броварів наприкінці гри відповіла лише одного разу - 1:4. Здобувши чергові три очки у матчі з "Атлетиком", підопічні Івана Скіцка знову очолили турнірну таблицю Першої ліги.

10 січня 2019 року. Чемпіонат України. Перша ліга.
м. Бровари, спорткомплекс БВУФК, 18:00, 100 глядачів

Атлетик (Бровари) - Віза-Вторма (Івано-Франківськ) 1:4(0:2)
Арбітри: В. Бородін, С. Федорченко (обидва – Київ), В. Васильєв (Київська обл.)
Хронометрист: В.В. Васильєв (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

Голи: Лапа (40) - Данів (5), Баланик (8), Зеленкевич (30), Москалик (31). Попередження: Івонко (11), Кутовий (28).

Склади команд:
Атлетик: Шульга (Воронков, 21) - Лапа, Івонко, Кутовий, Степаненко-к - Загура, Гнєзділов, Макаренко, Корольчук.
Віза-Вторма: Макогон - Подолюк-к, Москалик, Данів, Кушецький - Швед, Зеленкевич, Баланик, Кіндратів.

Вже до екватору першого тайму "Віза-Вторма" була попереду 2:0. При чому, ці два голи гості забили напрочуд легко, без особливого супротиву суперників. Спершу івано-франківці вдало розіграли аут, і Данів після флангової передачі Подолюка відкрив рахунок. А через три хвилини гості реалізували вихід 2 в 3, де вже Зеленкевич асистував Баланику, котрий з меж штрафного пробив повз голкіпера.

Однак на 11-й хвилині господарям вдалося забити один гол у відповідь, але не був зарахований через гру Івонка рукою, за що гравець "Атлетика" отримав попередження. Завдяки вдалим діям Макогона на останньому рубежі ворота "мануфактурників" залишалися сухими.

По перерві гості ще двічі скористалися своїми нагодами і збільшили перевагу до чотирьох голів в середині тайму. Після перехоплення двоє франківців втекли у контратаку і після прострілу Шведа з лівого флангу Зеленкевич у падінні буквально "заїхав" з м'ячем за лінію воріт. А всього за хвилину Данів пробив здалеку, однак голкіпер "Атлетика" невдало відбив м'яча перед собою, де першим на добиванні був Москалик - 0:4.

Господарі намагались забити бодай "гол престижу", наприкінці вдавшись до гри з п'ятим польовим. І таки залишили останнє слово за собою: за 41 секунду до фінальної сирени Лапа скористався відскоком від захисника і перекинув Макогона з шести метрів - 1:4. Це не засмутило івано-франківців, які здобули свою сьому перемогу у чемпіонаті і повернули собі лідерство Першої ліги.

ФК "Віза-Вторма"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.