- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" - "ІнБев/НПУ": анонс матчу (+ онлайн-трансляція)

08 Лютого 2019 (20:00)

Емоції феєричного кубкового дербі вже стихли і вже в суботу "дракони" продовжать похід за званням чемпіонів України.

Черговим суперником франківського клубу в Екстра-лізі стане об'єднана команда "ІнБев/НПУ". Перед звітним туром завтрашні суперники посідають діаметрально протилежні позиції в чемпіонаті - житомиряни окупували передостанній рядок, а от "ураганівці" продовжують гонитву за лідером столичним "ХІТом", розмістившись на другій сходинці.

Фактично, перемога у завтрашньому двобої гарантує підопічним Максима Павленка участь у фінальній "шістці" чемпіонату. А от "ІнБев" наврядче продовжить боротьбу у фінальному раунді. Та не варто забувати, що цьогорічна Екстра-ліга славиться несподіваними результатами. Взяти хоча б гольову "перестрілку" "ІнБева" і "Титана", в якій перемогли житомиряни 7:4, або матч минулого туру в Запоріжжі, де "АРПІ Запоріжжя" відібрав очки в "драконів" (2:3). Тож можемо запевнити, що суботній матч у Манежі КФВ обіцяє бути цікавим.

Суперники двічі зустрічались між собою у поточному сезоні. Спочатку жереб звів команди в Кубку Ліги, де мінімальну перемогу святкували "дракони" - 3:2. А от поєдинок першого кола Екстра-ліги завершився найрозгромнішою звитягою "Урагану" в сезоні - 7:1.

Матч традиційно пройже у Манежі КФВ. Початок матчу о 14:00. Прийдіть підтримати нашу команду!

НФК Ураган (Ів.-Франківськ) - ІнБев/НПУ (Житомир/Київ)
9 лютого.
Екстра-ліга, 14-й тур. Івано-Франківськ, манеж КФВ. 14:00.
Арбітри: Р. Лутій, Д. Каркаєв (обидва – Київ), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)

Пряма трансляція матчу:

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.