- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Віза-Вторма розгромила дублерів Урагану. Огляд матчу (+ВІДЕО)

11 Лютого 2019 (20:03)

Сьогодні у манежі КФВ відбувся поєдинок 12-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги, в якому зустрілися два франківські учасники.

Лідер Першої ліги здобув свою чергову, вже десяту перемогу у регулярному чемпіонаті. Вчетверте у поточному сезоні підопічні Івана Скіцка виявилися сильнішими, аніж земляки з "Урагану-2-КФВ". Причому ця перемога виявилася "сухою" і найбільшою у протистояннях з молодими "драконами". На вісім забитих м'ячів "Візи-Вторми" в опонентів не знайшлося належної відповіді - 8:0.

Чемпіонат України. Перша ліга. 12 тур 
"Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) - "Ураган-2-КФВ" (Івано-Франківськ) - 8:0 (5:0) 
11 лютого 2019 року. 16:00. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання. 300 глядачів.
Голи: Швед (2), Кефа (14, 17), Зеленкевич (14, 16, 30, 31), Кушецький (35). Попередження: Негела (2), Айвазян (34).

Склади команд
Віза-Вторма: Борсук - Швед, Зеленкевич, Баланик, Кіндратів - Подолюк-к, Кефа, Данів, Кушецький - Сем'янчук, Москалик, Паньків, Уграк. Ураган-2-КФВ: Левандівський (Гуйван, 18, Хомяк, 36) - Негела, Коробка, Завертаний, Сенюк - Петросюк, Айвазян, Масевич-к, Сорокін - Душинський.

Примітно, що найбільше до успіху "мануфактурників" долучилися колишні "ураганівці". Адже фактично доля матчу вирішилися у першій половині зустрічі. Ледь не в першій атаці Швед відкрив рахунок, а далі після екватору тайму впродовж якихось трьох хвилин питання щодо переможця було вирішено. З інтервалом у кілька секунд Кефа і Зеленкевич довели перевагу "Візи-Вторми" до трьох голів, а згодом ці обидва футзалісти оформили вже по дублю - 5:0.

У середині другого тайму номінальні господарі розвинули свій успіх і збільшили перевагу. За відсутності травмованого Сімки роль "першої скрипки" у стартовому квартеті взяв на себе Денис Зеленкевич, котрий не зупинився і забив ще двічі, вистріливши дебютним "покером" у цьому сезоні. Особливо ефектною видалася його "веселка" при сьомому взятті воріт екс-одноклубників. А підсумок розгрому поклав Кушецький, який встановив остаточний рахунок на 35-й хвилині.

 
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.