- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ХІТ (Київ) - Ураган: хто пройде до півфіналу? (+ онлайн трансляція)

01 Березня 2019 (22:11)

Результат першої гри залишає практично рівні шанси для суперників перед матчем у відповідь. ХІТ та Ураган визначатимуть хто продовжить боротьбу за трофей.

ХІТ (Київ) - Ураган (Івано-Франківськ)
2 березня, 12:00
Кубок України, 1/4 фіналу. Матч-відповідь
Перша гра - 2:3

Наступного тижня заплановано провести жеребкування Фіналу чотирьох турніру. Для кого з суперників цей захід буде актуальним, дізнаємося завтра.

У чемпіонаті команди лідирують, готуються до вирішальної стадії змагань. Киянам та франківцям хочеться додати до своєї колекції і кубок. Минулого року Ураган дійшов до фіналу, програвши у вирішальному поєдинку львівській Енергії. Кияни тоді виступили невдало в турніру, вилетівши ще на стадії 1/8 фіналу від херсонського Продексіму. До речі, обидві команди ще жодного разу не ставали володарями трофею. І саме ХІТ та Ураган - фіналісти останніх чотирьох сезонів.

Перевага в один гол - далеко не той результат перед матчем у відповідь, який може гарантувати впевненість в загальній перемозі. Звичайно кияни будуть діяти агресивно з самого початку матчу. Їм потрібно для початку відігратися. Драконам важливо налаштуватися на цей бій та показати хорошу і результативну гру.

Кубкове протистояння відрізнятиметься від поєдинків чемпіонату. Тут все може вирішити одна помилка.

До речі, цікава деталь. В усіх протистояннях команд цього сезону на йшов без забитого гола з майданчику основний форвард франківців Артем Фаренюк.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.