- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: прем'єрний хет-трик Ігоря Корсуна (+ ВІДЕО)

12 Березня 2019 (20:45)

Ігор Корсун відзначився першим хет-триком у футболці херсонського "Продексіма" і перше фіаско "ХІТа" Ореста Боргуна в сезоні - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Наші профі. Футзал".

Чехія. Перша ліга. 19 тур
"Олімпік" (Мельнік)
- "Ліберець" - 6:5
Павло Русак (О)
залишився на лаві для запасних.

Голкіпер Павло Русак вперше за останні кілька тижнів потрапив до заявки основного складу "Олімпіка". Щоправда, у переможній грі проти "Ліберця" (6:5) наш голкіпер на майданчик так і не вийшов. Завдяки перемозі "олімпійці" наздогнали "Інтеробол" (Пльзень) - в активі обох команд по 25 залікових пунктів і п'ята-шоста позиція чеської Першої ліги.

Білорусь. Вища ліга. 18 тур
"Сталіца" (Мінськ)
- "БЧ" (Гомель) - 0:2
Тарас Королишин (С)
не потрапив до заявки на гру.

"Сталіца" без участі Тарас Королишина програли стратегічно важливий матч у Вищій лізі Білорусі - вдома "столичники" поступилась гомельському "БЧ" (0:2). Завдяки перемозі над прямим конкурентом гомельці потіснили столичних футзалістів з четвертої позиції чемпіонату.

Україна. Екстра-ліга. 16 тур
"Ураган" (Івано-Франківськ) - "ХІТ" (Київ) - 2:0
Орест Боргун (Х)
виходив на паркет у другій п'ятірці.

Черговий феєричний матч видали франківський "Ураган" та столичний "ХІТ". В Івано-Франківську команда Максима Павленка завдала киянам першої поразки в сезоні - 2:0. Після звітного туру "дракони" скоротили відставання від "ХІТа" вже до дев'яти пунктів, а в заліку фінального етапу зрівнялась за очками з киянами.

"Продексім" (Херсон) - "Сокіл" (Хмельницький) - 8:0
Ігор Корсун (П)
виходив на паркет у другій п'ятірці і на 6-ій, 16-ій та 34-ій хвилинах відзначився голами. Петро Шотурма (П) виходив на паркет у другій п'ятірці.

Чинний чемпіон України херсонський "Продексім" розгромив хмельницький "Сокіл" - 8:0. Хет-триком у складі "мельників" відзначився Ігор Корсун. Херсонський клуб і надалі перебуває на третій сходинці Екстра-ліги, маючи у своєму активі 32 очки.

Відеоогляд матчу "Продексім" - "Сокіл" (голи Корсуна з 0:43, 1:49 та 3:24):

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.