- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Михайло Макогон: "Я щасливий чоловік та батько найкращої донечки"

15 Березня 2019 (13:32)

"Футбол – то складна професія, яка не всім по зубах, але прагнення і бажання можуть багато вирішити!" – вважає воротар МФК "Віза Вторма" Михайло Макогон.

Про своє життя та професійну діяльність далі в інтерв’ю.

– Михайле, розкажіть про себе. Як розпочалась ваша футбольна кар’єра?

– Я щасливий чоловік та батько найкращої донечки, якій зараз 6 років. Люблю своє життя, бо маю сім'ю та займаюсь справою, яка мені подобається. Перша симпатія до футболу розпочалась у 7 років в ДЮСШ "Прикарпаття" (перший тренер Рибак С.Й.) Зараз воротар МФК "Віза Вторма".

– Чи можете назвати футбол справою всього свого життя? Чи є дещо важливіше?

– Футбол був справою мого життя до 2012 року, потім я одружився і у нас з дружиною народилася чарівна донька. Тепер сім'я й виховання донечки стоїть на першому місці і є найважливішим та найціннішим у моєму житті.

– Якими якостями повинен володіти футболіст?

– Найголовнішими якостями, якими повинен володіти футболіст – це завжди бути розумним, координованим, непохитним, стійким – морально, психологічно, фізично.

– Які є мінуси в футболі?

– Кожна справа має свої плюси та мінуси. У футболі мінуси – це травми, погані поля, мало футбольних шкіл і професійних команд, насамперед в нашій області. Також, у професійного футболіста мало часу на особисте життя.

– Чи приходилось вам у вашій професійній діяльності поступатись своїм принципам?

– На щастя, ні!

– Чим полюбляєте займатися поза футбольним полем?

– Вільного часу дуже мало, тому стараюся проводити його із сім'єю.

– Про що мрієте?

– Для мене дуже важливо, щоб всі рідні, близькі та дорогі мені люди, завжди були здоровими. Як і більшість наших людей я мрію про мир та злагоду в Україні!

– Який ваш девіз по житті, місія?

– Місія одна! Виховати свою дитину хорошою людиною, показати на своєму прикладі, що ні в якому разі не можна здаватися, як би важко не було.

– Як ви себе мотивуєте, коли пропадає натхнення?

– В мене такого не було, щоб пропадало натхнення грати у футбол. Я завжди бачу чітку ціль, до якої впевнено йду. Якщо я зрозумію, що варто закінчувати ту чи іншу справу, так і зроблю.

– Як близькі люди ставляться до вашої роботи, підтримують?

– Ставляться нормально, підтримують. Коли ігри в Івано-Франківську, то завжди приходять, щоб подивитись матч. А найголовніший мій вболівальник – це тато! Він ще від початку моєї кар'єри постійно був присутній на всіх моїх домашніх іграх, завжди переживає та підтримує мене. Коли виходить, то і на виїзди їздить. Мама також досить часто буває і старається не пропускати жодної гри.

– Що найбільше цінуєте в людях?

– Вірність та чесність – якості, які повинна виховувати в собі кожна людина.

– З чого розпочати новачку, якщо він захоче піти вашим шляхом? Що можете порадити?

– Якщо з'являється можливість змінити щось на краще, то обов’язково використати її на повну. Головне – це жити в задоволення і робити те, що приносить щастя!

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.