- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Віза-Вторма" - "Авангард". Анонс матчу та пряма трансляція.

16 Березня 2019 (20:40)

Другий тур поспіль матч за участю "Візи-Вторми" знову стане центральним у Першій лізі. Минулого тижня "мануфактурники" здобули дуже важливу перемогу у Сумах, перегравши одного з конкурентів "Food Centre-СумДУ" - 3:2. У неділю, 17 березня, до Івано-Франківська завітає ще один претендент у боротьбі за чемпіонство - "Авангард" з Краматорська, який йде третім.

Чемпіонат України. Перша ліга. 16 тур
17 березня. 15:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс КФВ.

«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) - «Авангард» (Краматорськ) 
Арбітри: О.Плахов (Чернівці), В.Болізюк (Львів), П.Липецький (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Т.Дем'янчук (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: В.Фурман (Чернівці)

Саме ця команда завдала першої болючої поразки підопічним Івана Скіцка, перегравши "Візу" вдома з рахунком 7:2. Тож лідер першості буде сповнений бажання взяти реванш на домашньому паркеті. Івано-франківці продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонату - і за набраними, і за втраченими очками.

Недільня гра для господарів буде завершальною на першому етапі змагань, і в разі перемоги "мануфактурники" точно завершать "регулярку" на першому місці. Якщо ж буде зафіксована нічия чи перемога гостей, то підсумкові 1-3 місця визначаться вже без участі "Візи-Вторми" в останніх турах. До неділі сумчани і краматорці не втратили шансів фінішувати на будь-якому з місць у трійці лідерів.

Відзначимо, що згідно календаря "Авангард" одразу шість поспіль матчів провів на домашньому майданчику, де втратив всього два турнірні очки, звівши унічию 2:2 матч з "Food Centre-СумДУ". В Івано-Франківську підопічні Олександра Хурсова зіграють два поєдинки - у неділю з "Візою-"Втормою", а в понеділок з "Ураганом-2-КФВ".

ФК "Віза-Вторма"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.