- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перша ліга. Ураган-2-КФВ - Віза-Вторма. Анонс матчу та пряма трансляція.

05 Квітня 2019 (23:54)

У середу в Одесі матчем "Епіцентр-К Таїрова" - "Food Centre-СумДУ" (9:4) завершився перший етап змагань чемпіонату України.

Цього вікенду у Першій лізі розпочинається стадія плей-офф, де боротьбу за три путівки до півфіналів у двоматчевих протистояннях боротимуться шість команд. "Авангард", який виграв "регулярку", цю стадію змагань пропускає, а у півфіналі зустрінеться з переможцем пари "Рятувальник" - "Епіцентр-К Таїрова".

У суботу в манежі Коледжу фізвиховання відбудеться чергове - вже п'яте у цьому сезоні "франківське дербі". Дублери "Урагану", які фінішували сьомими (10 очок) будуть номінальними господарями проти своїх дуже незручних суперників - другої команди за підсумками "регулярки" - "Візи-Вторми" (37 очок).

Якщо минулого сезону "Ураган-2-КФВ" з кількома гравцями "основи" у складі ще якось міг гідно протистояти землякам, то зараз молоді "дракони" ніяк не можуть скласти гідної конкуренції підопічним Івана Скіцка. Як наслідок, у попередніх чотирьох матчах "Віза-Вторма" здобула впевнені за рахунком і переконливі за грою перемоги: у чемпіонаті (4:1, 8:0) та попередньому етапі Кубку України (8:2, 4:1).

Чи зуміють "ураганівські" дублери дати бій землякам, і чи продовжать "мануфактурники" свою переможну серію у "франківському дербі"?

6 квітня (субота)

19.00 "Ураган-2-КФВ" - "Віза-Вторма"

19.00 "Атлетик" - "Food Centre-СумДУ" 

7 квітня (неділя)

16.30 "Рятувальник" - "Епіцентр-К Таїрова"

Матчі-відповіді у цих парах заплановані наступного тижня.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.