- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: хет-трик Горбатого у Латвії (+ ВІДЕО)

09 Квітня 2019 (13:30)

Забивним видався вік-енд для наших професійних футзалістів в Екстра-лізі та зарубіжних чемпіонатах.

Латвія. Вірсліга. Серія за 3-тє місце. Перший матч
"Петров" (Рига)
- "Бейтар" (Рига) - 7:3
Юліан Горбатий (П)
виходив на паркет у другій п'ятірці, на 8-ій, 33-й та 39-ій хвилинах відзначився голами і на 36-ій хвилині не реалізував десятиметровий.

Впевнену перемогу святкував ризький "Петров" у "бронзовій" серії Вірсліги. "Адвокати" завдяки хет-трику Юліана Горбатого розібрались з ризьким "Бейтаром" - 7:3. Наступний матч серії до трьох перемог пройде у п'ятницю, 19-го квітня.

Відеоогляд матчу "Петров" - "Бейтар" (голи Горбатого з 1:11, 4:11 та 5:20, нереалізований дабл-пенальті з 4:54):


Білорусь. Вища ліга. 25 тур

"Сталіца" (Мінськ)
- "Граніт" (Мікашевічі) - 5:0
Тарас Королишин (С)
виходив на паркет у першій п'ятірці.

Мінська "Сталіца" продовжила безпрограшну серію у чемпіонаті Білорусі. Цього разу під гарячу руку "столичників" потрапив "Граніт" - 5:0. Мінські футзалісти й надалі перебувають на четвертій позиції ліги, програючи "Лідсельмашу", що йде третім, всього два пункти.

Україна. Екстра-ліга. ТОП-6. 1 тур
"ХІТ" (Київ)
- "Титан" (Покровське) - 6:1
Орест Боргун (Х)
виходив на паркет у другій п'ятірці, на 13-ій та 27-ій хвилинах відзначився голами.

Розгромно свій шлях у "чемпіонській" групі Екстра-ліги розпочав столичний "ХІТ". Кияни на домашньому паркеті каменя на камені не залишили від покровського "Титана" - 6:1. Два з шести голів господарів в активі Ореста Боргуна. Завдяки перемозі над покровцями столичні футзалісти продовжують очолювати турнірні перегони Екстра-ліги, випереджаючи франківський "Ураган" лише на один пункт.

Відеоогляд матчу "ХІТ" - "Титан" (голи Боргуна з 2:01 та 3:10):


"Продексім" (Херсон) - "Енергія" (Львів) - 10:0
Ігор Корсун (П)
виходив на паркет у другій п'ятірці і на 27-ій та 34-ій хвилинах відзначився голами. Петро Шотурма (П) виходив на паркет у другій п'ятірці і на 14-ій хвилині відзначився голом.

Феєричною перемогою завершився і старт херсонського "Продексіма" у ТОП-6 Екстра-ліги. Ще б пак, "мельники"  познущались над львівською "Енергією" - 10:0. Приємно, що до перемоги "Продексіма" доклались і наші краяни Ігор Корсун, що вистрілив дублем та Петро Шотурма, в активі якого один гол. Херсонський клуб наразі перебуває на третій сходинці Екстра-ліги, програючи лідеру "ХІТу" та "Урагану" відповідно два та один пункт.

Відеоогляд матчу "Продексім" - "Енергія" (голи Корсуна з 3:23 та 4:45, гол Шотурми з 1:48):

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.