- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Віза-Вторма - Ураган-2-КФВ. Анонс та пряма трансляція.

11 Квітня 2019 (00:12)

У першому матчі 1/4 фіналу плей-офф Першої ліги "Ураган-2-КФВ" доволі несподівано переграв "Візу-Вторму" з рахунком 3:1. Чи вистачить гандикапу у два м'ячі молодим "драконам", щоб створити сенсацію і вийти до півфіналу?

Перша ліга. Плей-офф. 1/4 фіналу (2-й матч) 
11 квітня. 12:30. Івано-Франківськ. Спорткомплекс КФВ. 

«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) - «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
Арбітри: Я.Сторожук (Львів), В.Дзюра (Рівне), Т.Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П.Липецький (Івано-Франківськ).
Спостерігач арбітражу: А.Лютий (Львів)

Суботня поразка від юних земляків стала "холодним душем" для підопічних Івана Скіцка, які повинні зробити правильні висновки і довести, насамперед, собі, що ця невдача стала прикрою випадковістю. На те він і плей-офф, коли до матчів на виліт потрібно підійти відповідально, незважаючи на попередні результати. У попередніх чотирьох поєдинках цього сезону "мануфактурники" досить легко долали опір дублерів "Урагану", оформивши два розгроми 8:2 та 8:0, а ще двічі перегравши земляків з рахунком 4:1.

Всі ці поєдинки вже стали історією, так само, як і підсумок першої чвертьфінальної гри плей-офф. Зважаючи на "кубковий" формат двоматчевого протистояння, завдання перед гравцями "Візи-Вторми" зрозуміле: не лише відіграти два м'ячі, а й взяти переконливий реванш. Адже на кону - путівка до півфіналу, де якусь команду з Івано-Франківська чекатиме переможець пари "Food Centre СумДУ" - "Атлетик" (перша гра 3:2).

ФК "Віза-Вторма"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.