- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган перемагає столичний "ХІТ"

20 Квітня 2019 (22:48)

Підопічні Максима Павленка на виїзді зддолали лідера змагань київський "ХІТ" та вийшли на перше місце в турнірній таблиці.

ХІТ (Київ) -  Ураган (Івано-Франківськ) - 1:2
Екстра-ліга. Фінальний етап 2 тур
Київ, 20 квітня
«ХІТ»: Сухов – Журба, Педяш, Колесников, Чепорнюк – Жук, Боргун, І. Борсук, Тменов – А. Борсук
«Ураган»: Кардаш – Федюк, Когут, Кордоба, Фаренюк – Лебідь, Абакшин, Шеремета, Микитюк 
Голи: Педяш 22 - Абакшин 4, 39
Попередження: Кордоба 22

Поєдинок між лідерами Екстра-ліги, безумовно, мав стати центральним у 20 турі. Тим більше, ця гна була важливою для обох команд, адже перемога надавала зайву перевагу у боротьбі за чемпіонство. І всі це розуміли.

«ХІТ» з перших хвилин намагався не дати «Урагану» застосувати свою головну зброю: забити швидкий гол після тиску на чужі ворота. Як відомо, цим здебільшого займається перша четвірка «драконів». В принципі, це завдання підопічним Дмитра Шувалова вдалося виконати. Більше того – кияни могли на початку гри відкрити рахунок, але трохи не пощастило Педяшу. Натомість, «Ураган» таки зміг забити відносно швидкий гол, але це зробила вже друга четвірка івано-франківської команди. До взяття воріт Сухова призвів кутовий, який завершився ударом Абакшина головою.

Цей гол став несподіванкою для гравців «ХІТа», які спочатку трохи відходили від цієї події. Однак, згодом підопічні Дмитра Шувалова взяли гру під свій контроль та почали шукати ключі до воріт Кардаша. За такого розвитку подій «Урагану» доводилось розраховувати здебільшого на контратаки. Однак, далеко не завжди підопічним Максима Павленка вдавалось це зробити. А все через те, що «ХІТ» протягом першого тайму більше знаходився на половині майданчику «драконів». Але при всьому цьому треба відзначити, що фактично за весь перший тайм «ураганівці» не фолили. А щодо моментів біля їх воріт, то десь вдало Кардаш, а десь на боці гостей був і фарт. Цим і пояснюється те, що не могли забити Педяш, Боргун, Колесников. До речі, у Колесникова був дуже класний момент, коли він обіграв двох суперників та пробив по воротах Кардаша. Але цей удар не став результативним.

Але вже на початку другого тайму «ХІТ» таки зрівняв рахунок у зустрічі. Кордоба сфолив біля свого штрафного майданчику, за що і отримав жовту картку. А Педяш покарав гравця «Урагану» точним ударом зі штрафного. Так рахунок став 1:1. Але було очевидно, що цей результат не влаштовував жодну з команд. «ХІТу» треба було перемагати, щоб трохи відірватись від «Урагану». Але ж така сама задача була і у «драконів». Тому, надалі була боротьба за ініціативу в матчі. Але для «Урагану» був один мінус – підопічні Максима Павленка швидко збирали фоли. І це, відповідно, було не на руку гостям. Тим більше, скоро «ХІТ», як і в першій 20-хвилинці, почав грати першим номером. Але на це «ураганівці» все-таки намагались відповідати своїми атаками.

За таким сценарієм пройшла левова частка другого тайму. І коли вже все йшло до того, що в цьому поєдинку буде зафіксована нічия, то «Ураган» несподівано «вистрілив». А якщо бути конкретним, то «вистрілив» Абакшин, який, таким чином, оформив дубль. У «ХІТа» на порятунок залишалось приблизно півтори години. Тому, Дмитро Шувалов одразу взяв тайм-аут, після якого Ігор Борсук вийшов п’ятим польовим. Однак, розіграти зайвого гравця киянам не вдалося. І це призвело до перемоги «Урагану», якій вийшов на чисте перше місце, випереджаючи «ХІТ» та «Продексім» на два очки.

За матеріалами сайту 5х5

 
Коментарі
21. 4 .2019 (11:45) Vitalik
В цей святковий день(я не про вибори) з величезною радістю від вчорашньої перемоги урагана прочитав цей матеріал із сайту 5х5 і бачу,що проблеми з українською мовою в них грандіозні,якщо Ви вже на них посилаєтеся,то, можливо, передасте їм цей комент,бо ми ж всі хочемо змін на краще).Ось цитати-"Тим більше, ця гна,,, ","надавала зайву перевагу","відносно швидкий гол"(моє уточнення-4 хвилина-це ще початкові хвилини),далі по цитатах-"знаходився на половині майданчику «драконів»"(моє уточнення-невже ураган грав вдома??),далі по цитатах-перлах-" удар не став результативним"(моє уточнення-не удари стають результативними,а результат-на табло),а ця цитата варта уваги навіть без уточнень--"У «ХІТа» на порятунок залишалось приблизно півтори години."

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.