- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Продексім: анонс матчу (+відеотрансляція)

03 Травня 2019 (13:16)

Херсонці наразі відстають від франківців лише на два очки. Це остання гра драконів та мельників в цьому сезоні на майданчику манежу КФВ. Тому команді Максима Павленка дуже потрібно три очки, щоб закріпитися на першій сходинці.

Ураган - Продексім (Херсон)
Івано-Франківськ, манеж КФВ. 4 травня, 12:00
Екстра-ліга, фінальний етап, 4 тур.

У Фейсбуці на сторінці нашого сайту проводимо опитування, в якому пропонуємо Вам визначити переможця цієї гри. Долучайтеся - https://www.facebook.com/groups/108297225899641/

Це не просто гра за "шість очок". Такі поєдинки є ключовими в усьому чемпіонаті. Команда Максима Павленка в цьому сезоні привчилла своїх вболівальників до перемог. В тому числі над найсильнішими суперниками. Саме херсонців дракони здолали у фіналі кубка України, здобувши цей почесний трофей вперше у своїй історії. У регулярному чемпіонаті команди зустрічалися двічі. В Франківську на старті сезону була бойова нічия - 2:2. Тоді за "Ураган" забивали Фаренюк та Федюк, а в наші ворота відправили шкіряного екс-ураганівці Шотурма та Роніньо. Матч в Херсоні також був надзвичайно яскравим. 0:2 після першого тайму і неймовірний камбек "Урагану" в другому таймі (4:3 в підсумку на користь гостей). За нас тоді забивали Цілик, Микитюк, Фаренюк та Лебідь.

У трьох попреедніх матчах фінального етапу  херсонці взяли максимум очок. При цьому були просто таки розгромлені львівська Енергія (10:0), Кардинал-Рівне (7:0). Єдиний гол у ворота мельників забив київський ХІТ, який поступився команді з півдня України з рахунком 1:3.

Франківці теж йдуть без втрат. Вдалося здолати Кардинал-Рівне, київський ХІТ та покровський Титан. Остання звитяга була технічною, оскільки покровці вже припинили виступи в чемпіонаті України.

Комусь завтра доведеться втратити очки. Будемо вірити в наших та сподіватися, що саме гості поїдуть додому із нічим.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.