- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: бій лідерів за "Продексімом"

06 Травня 2019 (21:00)

Несподівана нічия у Києві та важлива перемога "Продексіма" в Івано-Франківську - про це і не тільки в традиційній рубриці "Наші профі. Футзал".

Білорусь. Вища ліга. 29 тур
МФК "Брест" - "Сталіца" (Мінськ) - 0:3
Тарас Королишин (С)
виходив на паркет у першій п'ятірці.

Наближається до фінішу регулярний сезон у білоруській Вищій лізі. У передостанньому турі "Сталіца" Тараса Королишина розібралась з МФК "Брест" - 3:0. За тур до завершення "столичники" розташувались на третій сходинці чемпіонату.

Україна. Екстра-ліга. ТОП-6. 4 тур
"ХІТ" (Київ)
- "Енергія" (Львів) - 1:1
Орест Боргун (Х)
виходив на паркет у другій п'ятірці.

Тим часом в українській Екстра-лізі настає пора найгарячіших поєдинків. Київський "ХІТ" на власному паркеті у рамках 4-го туру раунду ТОП-6 несподівано поділив очки з львівською "Енергією" - 1:1. Нічия серйозно вдарила по чемпіонських амбіціях столичних футзалістів, адже тепер відставання від "Продексіму", що очолює турнірну таблицю, збільшилось до п'яти пунктів.

"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Продексім" (Херсон) - 1:2
Петро Шотурма (П)
виходив на паркет у другій п'ятірці і на 23-ій хвилині отримав попередження. Ігор Корсун (П) виходив на паркет у другій п'ятірці.

Двобоєм лідерів ознаменувалась футзальна субота в Екстра-лізі - у франківському Манежі КФВ зійшлись "Ураган" та "Продексім". "Мельники" в напруженому матчі здобули дуже важливу перемогу - 2:1. Завдяки тріумфу "Продексім" піднявся на вершину чемпіонату, потіснивши звідти саме "ураганівців" - тепер "мельники" випереджають "драконів" на один бал. 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.