- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Енергія - Ураган: анонс матчу (+відеотрансляція)

10 Травня 2019 (22:28)

П’ятий тур фінального етапу Екстра-Ліги подарує вболівальникам два цікавих протистояння. Кардинал вдома прийматиме ХІТ, а у Львові відбудеться енергетичне дербі, до якого, власно кажучи, буде прикута наша увага.

В цьому сезоні звітна зустріч стане вже третьою для цих команд. В першому раунді Дракони перемогли Енергію вдома з рахунком 3:0, а на виїзді зіграли внічию – 1:1, хоча мали безліч моментів для того, аби вирвати перемогу.

Зараз, як ви розумієте, кожний заліковий бал на вагу золота. В попередньому турі підопічні Легчанова відібрали очки у ХІТА на виїзді, зігравши внічию, 1:1. Дракони, в свою чергу, вперше в цьому сезоні програли на домашньому паркеті Продексіму – 1:2. Після цієї звитяги херсонська команда вийшла на перше місце, випереджаючи Драконів на один бал.

Таким чином, завтрашня гра максимально важлива для обох команд. Є декілька новин зі стану нашої команди – хороша і погана. Розпочнемо з хорошої – наш капітан, Андрій Федюк, який отримав пошкодження у попередньому матчі, готується до енергетичного дербі. Погана новина полягає в тому, що Микола Микитюк, на жаль, продовжує відновлюватися після травми, тому участі у грі приймати не буде. Усі інші гравці, на щастя, повністю готові до матчу!

На даний момент турнірна таблиця Екстра-Ліги у фінальному раунді виглядає наступним чином:

 1. Продексім – 28
 2. Ураган – 27
 3. ХІТ – 23
 4. Енергія – 17
 5. Кардинал-Рівне – 15
 6. Титан – 6

Гру обслуговуватиме наступна бригада арбітрів:

Арбітри: С. Подворний (Хмельницький), М. Слободянюк (Вінниця), Я. Сторожук (Львів)
Хронометрист: В. Болізюк (Львів)
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)

Початок гри 11.05 (субота) о 13:00.

Пряма трансляція матчу:

Прес-служба НФК -Ураган

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.